Lada Togliatti
Info
Game plan
Record Second League Division B Gruppe 4 (-2023) 20/21
Matches | Wins | Draws | Losses | ø pts | Goals | ø spectators | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Home record | 14 | 2 | 1 | 11 | 0.50 | 10:52 | 57 |
Away record | 14 | 1 | 3 | 10 | 0.43 | 5:48 | 477 |
Overall balance | 28 | 3 | 4 | 21 | 0.46 | 15:100 | 267 |
Russian Cup
Matchday | Date | Time | Venue | Ranking | Opponent | System of play | Attendance | Result | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
First Round | Wed Aug 5, 2020 | 3:00 PM | H | Volna Kovernino | 4-4-2 double 6 | x | 0:3 |
Second League Division B Gruppe 4 (-2023)
Matchday | Date | Time | Venue | Ranking | Opponent | System of play | Attendance | Result | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sun Aug 9, 2020 | 1:00 PM | H | (13.) | Zvezda Perm (6.) | 4-4-2 double 6 | x | 0:5 | |
2 | Sat Aug 15, 2020 | 3:00 PM | A | (14.) | Tyumen (5.) | 4-4-2 double 6 | x | 2:0 | |
3 | Sun Aug 23, 2020 | 1:00 PM | H | (15.) | KamAZ (6.) | 5-4-1 Diamond | x | 1:4 | |
4 | Sat Aug 29, 2020 | 1:00 PM | A | (15.) | Zenit Izhevsk (13.) | 5-4-1 Diamond | x | 4:1 | |
5 | Sun Sep 6, 2020 | 1:00 PM | H | (15.) | Volga Uljanovsk (4.) | 5-4-1 Diamond | 200 | 0:3 | |
6 | Sat Sep 12, 2020 | 1:00 PM | H | (15.) | Volna Kovernino (6.) | 5-4-1 Diamond | 200 | 1:2 | |
7 | Sun Sep 20, 2020 | 1:00 PM | H | (15.) | KS 2 Samara (13.) | 5-4-1 Diamond | 200 | 1:0 | |
9 | Sat Oct 3, 2020 | 1:00 PM | A | (15.) | Nosta (13.) | 5-4-1 Diamond | 450 | 7:0 | |
10 | Thu Oct 8, 2020 | 3:00 PM | H | (15.) | Orenburg-2 (14.) | 5-4-1 Diamond | 200 | 1:3 | |
11 | Wed Oct 14, 2020 | 12:00 PM | A | (15.) | Dinamo Barnaul (5.) | 5-4-1 Diamond | x | 3:0 | |
12 | Sat Oct 17, 2020 | 12:00 PM | A | (15.) | Novosibirsk (2.) | 5-4-1 Diamond | 789 | 2:1 | |
13 | Sun Oct 25, 2020 | 11:00 AM | H | (15.) | Ural 2 (9.) | ? | 3:0 | ||
14 | Sat Oct 31, 2020 | 11:00 AM | A | (15.) | Chelyabinsk (8.) | 4-2-3-1 | 1.000 | 7:0 | |
15 | Thu Nov 5, 2020 | 11:00 AM | H | (15.) | Lada Dimitrovgrad (11.) | 4-2-3-1 | x | 0:8 | |
16 | Tue Nov 10, 2020 | 11:00 AM | A | (15.) | Lada Dimitrovgrad (11.) | 5-4-1 Diamond | x | 0:0 | |
17 | Tue Apr 6, 2021 | 1:00 PM | H | (14.) | Novosibirsk (1.) | 5-4-1 Diamond | x | 0:6 | |
18 | Sat Apr 10, 2021 | 2:00 PM | H | (15.) | Dinamo Barnaul (7.) | 5-4-1 Diamond | x | 1:2 | |
19 | Fri Apr 16, 2021 | 1:00 PM | A | (15.) | Orenburg-2 (14.) | 5-4-1 Diamond | 150 | 2:2 | |
20 | Wed Apr 21, 2021 | 2:00 PM | H | (15.) | Nosta (9.) | 5-3-2 | x | 1:1 | |
22 | Fri Apr 30, 2021 | 12:00 PM | A | (15.) | KS 2 Samara (13.) | 5-3-2 | 53 | 0:1 | |
23 | Thu May 6, 2021 | 3:00 PM | A | (14.) | Volna Kovernino (9.) | 5-3-2 | x | 0:0 | |
24 | Tue May 11, 2021 | 4:00 PM | A | (13.) | Volga Uljanovsk (4.) | 5-3-2 | 1.732 | 5:0 | |
25 | Tue May 18, 2021 | 12:00 PM | H | (13.) | Zenit Izhevsk (12.) | 5-3-2 | x | 1:5 | |
26 | Sun May 23, 2021 | 4:00 PM | A | (13.) | KamAZ (1.) | 5-3-2 | 1.500 | 5:0 | |
27 | Sun May 30, 2021 | 12:00 PM | H | (13.) | Chelyabinsk (5.) | 5-4-1 Diamond | x | 0:5 | |
28 | Fri Jun 4, 2021 | 11:00 AM | A | (13.) | Ural 2 (10.) | 5-3-2 | x | 4:0 | |
29 | Thu Jun 10, 2021 | 11:00 AM | H | (13.) | Tyumen (2.) | 5-3-2 | x | 0:8 | |
30 | Tue Jun 15, 2021 | 3:30 PM | A | (13.) | Zvezda Perm (6.) | 5-3-2 | 1.000 | 7:0 |