Record Second League Division B Gruppe 4 (-2023) 20/21
|
Matches |
Wins |
Draws |
Losses |
ø pts |
Goals |
ø spectators |
Home record |
14 |
3 |
6 |
5 |
1.07 |
12:13 |
157 |
Away record |
14 |
3 |
3 |
8 |
0.86 |
21:21 |
548 |
Overall balance |
28 |
6 |
9 |
13 |
0.96 |
33:34 |
353 |
Matchday |
Date |
Time |
Venue |
Ranking |
Opponent |
System of play |
Attendance |
Result |
Second Round |
Wed Aug 19, 2020 |
4:00 PM |
A |
|
|
KamAZ |
5-4-1 |
x |
5:3 on pens |
Matchday |
Date |
Time |
Venue |
Ranking |
Opponent |
System of play |
Attendance |
Result |
1 |
Mon Aug 10, 2020 |
3:00 PM |
H |
(11.)
|
|
Tyumen (2.) |
3-4-1-2 |
336 |
0:2 |
2 |
Sat Aug 15, 2020 |
2:00 PM |
A |
(11.)
|
|
Zvezda Perm (2.) |
3-4-1-2 |
500 |
3:2 |
3 |
Mon Aug 24, 2020 |
3:00 PM |
H |
(11.)
|
|
Zenit Izhevsk (12.) |
3-4-1-2 |
336 |
2:0 |
4 |
Sat Aug 29, 2020 |
3:00 PM |
A |
(7.)
|
|
KamAZ (6.) |
3-4-1-2 |
x |
4:0 |
5 |
Sun Sep 6, 2020 |
3:00 PM |
A |
(12.)
|
|
Volna Kovernino (7.) |
3-4-1-2 |
x |
1:0 |
6 |
Sat Sep 12, 2020 |
2:00 PM |
H |
(13.)
|
|
Volga Uljanovsk (3.) |
3-4-1-2 |
460 |
0:0 |
8 |
Sun Sep 27, 2020 |
2:00 PM |
H |
(11.)
|
|
KS 2 Samara (15.) |
3-4-1-2 |
x |
1:1 |
9 |
Sat Oct 3, 2020 |
10:00 AM |
A |
(11.)
|
|
Orenburg-2 (14.) |
3-4-2-1 |
164 |
0:3 |
10 |
Thu Oct 8, 2020 |
1:00 PM |
H |
(10.)
|
|
Nosta (12.) |
3-4-1-2 |
x |
0:1 |
11 |
Wed Oct 14, 2020 |
2:00 PM |
A |
(11.)
|
|
Novosibirsk (3.) |
3-4-1-2 |
458 |
1:0 |
12 |
Sat Oct 17, 2020 |
11:00 AM |
A |
(11.)
|
|
Dinamo Barnaul (4.) |
3-4-1-2 |
x |
1:0 |
13 |
Sun Oct 25, 2020 |
11:00 AM |
H |
(11.)
|
|
Chelyabinsk (7.) |
3-4-1-2 |
200 |
1:1 |
14 |
Sat Oct 31, 2020 |
9:00 AM |
A |
(11.)
|
|
Ural 2 (9.) |
3-4-1-2 |
x |
2:2 |
15 |
Thu Nov 5, 2020 |
11:00 AM |
A |
(11.)
|
|
Lada Togliatti (15.) |
3-4-2-1 |
x |
0:8 |
16 |
Tue Nov 10, 2020 |
11:00 AM |
H |
(11.)
|
|
Lada Togliatti (15.) |
3-4-2-1 |
x |
0:0 |
17 |
Wed Apr 7, 2021 |
2:00 PM |
H |
(11.)
|
|
Dinamo Barnaul (7.) |
3-5-2 flat |
x |
1:0 |
18 |
Sat Apr 10, 2021 |
2:00 PM |
H |
(11.)
|
|
Novosibirsk (1.) |
3-5-2 flat |
x |
1:1 |
19 |
Fri Apr 16, 2021 |
1:00 PM |
A |
(11.)
|
|
Nosta (9.) |
3-4-2-1 |
450 |
2:1 |
20 |
Wed Apr 21, 2021 |
2:00 PM |
H |
(11.)
|
|
Orenburg-2 (13.) |
3-5-2 flat |
20 |
0:1 |
21 |
Mon Apr 26, 2021 |
12:00 PM |
A |
(11.)
|
|
KS 2 Samara (13.) |
3-5-2 flat |
40 |
0:2 |
23 |
Thu May 6, 2021 |
4:00 PM |
A |
(11.)
|
|
Volga Uljanovsk (4.) |
3-5-2 flat |
3.560 |
2:1 |
24 |
Wed May 12, 2021 |
3:00 PM |
H |
(11.)
|
|
Volna Kovernino (9.) |
3-5-2 flat |
200 |
2:3 |
25 |
Tue May 18, 2021 |
3:00 PM |
H |
(11.)
|
|
KamAZ (1.) |
3-4-2-1 |
200 |
0:3 |
26 |
Sun May 23, 2021 |
4:00 PM |
A |
(11.)
|
|
Zenit Izhevsk (12.) |
3-5-2 |
500 |
0:0 |
27 |
Sun May 30, 2021 |
2:00 PM |
H |
(11.)
|
|
Ural 2 (10.) |
3-5-2 |
x |
0:0 |
28 |
Fri Jun 4, 2021 |
3:30 PM |
A |
(11.)
|
|
Chelyabinsk (5.) |
3-5-2 |
x |
3:0 |
29 |
Thu Jun 10, 2021 |
4:00 PM |
H |
(11.)
|
|
Zvezda Perm (6.) |
3-5-2 |
450 |
4:0 |
30 |
Tue Jun 15, 2021 |
3:00 PM |
A |
(11.)
|
|
Tyumen (1.) |
3-5-2 |
2.000 |
2:2 |