David Kiki
Date of Birth 25.11.1993
Age 30
Nat. Benin  Benin
Height 1,80m
Contract until Jun 30, 2024
Position Left-Back
Foot left
Current club FCV Farul Constanta
Interested club FCSB

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 3412
22-2
6--
3--
21-
1--
probability 91 %  
91 %  
Last valuation: May 27, 2024
Share this rumour

David Kiki to FCSB?

May 13, 2024 - 11:24 PM hours
David Kiki va semna cu FCSB săptămâna viitoare

Roș-albaștrii vor demara în forță campania de transferuri, iar David Kiki (30 de ani) va fi primul fotbalist care va semna cu noua campioană a României, susțin sursele digisport.ro.

Kiki, fotbalistul celor de la Farul, va deveni liber de contract din vară, astfel că fotbalistul din Benin va putea semna cu echipa lui Gigi Becali.
David Kiki to FCSB? |#1
May 22, 2024 - 9:35 AM hours
Gigi Becali a anunțat că fundașul lateral care s-a despărțit de curând de Farul, la final de contract, a făcut vizita medicală.

David Kiki a făcut vizita medicală și semnează cu FCSB
”Ce pot spune la ora asta, Kiki a făcut vizita medicală. Nu pot să spun mai mult. Cum a spus şi cel de la Banca Naţională, Mugur Isărescu. Eu am puterea să spun tot, dar trebuie să mă păzesc de concurenţă şi de duşmani”, a declarat Gigi Becali, la Fanatik.
Quote from EzerAndrei
David Kiki va semna cu FCSB săptămâna viitoare

Roș-albaștrii vor demara în forță campania de transferuri, iar David Kiki (30 de ani) va fi primul fotbalist care va semna cu noua campioană a României, susțin sursele digisport.ro.

Kiki, fotbalistul celor de la Farul, va deveni liber de contract din vară, astfel că fotbalistul din Benin va putea semna cu echipa lui Gigi Becali.
David Kiki to FCSB? |#2
May 23, 2024 - 12:23 PM hours
Gigi Becali s-a mișcat rapid și a rezolvat deja două transferuri. La FCSB vor ajunge Kiki de la Farul și Daniel Popa de la Universitatea Cluj. Omul de afaceri speră să mai aducă încă câțiva jucători la echipă pentru a putea face față atât în preliminariile Champions League, cât și în campionat.
David Kiki to FCSB? |#3
May 25, 2024 - 2:36 PM hours
FCSB a oficializat primul transfer al verii. David Kiki (30 de ani) este noul jucător al campioanei României.
FCSB has formalized the first transfer of the summer. David Kiki (30 years old) is the new player of the Romanian champion.
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

  Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.