For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 12:10:05 AM
Matchday 1
RB Leipzig RB Leipzig 3:1 1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05
Matchday 1
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 0:0 Bayer 04 Leverkusen Bay. Leverkusen
Matchday 1
1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg 0:2 Hallescher FC Hallescher FC
Matchday 1 Karaköprü Bld Karaköprü Belediye Spor 1:1 Silivrispor Silivrispor
Matchday 1 52 Orduspor FK 52 Orduspor FK 4:2 Kirikkale Büyük Anadolu Spor Büyük Anadolu
Matchday 1 Alanya Kestel Alanya Kestelspor 3:2 Kozan Spor FK Kozan Spor FK
Matchday 1 Düzce Spor Düzce Spor 3:1 Muglaspor Muglaspor
Matchday 1 Bayrampasa Bayrampasa Spor moved Siirt Il Özel Idaresi Spor Siirt Idare
Matchday 1 Bursa Yildirim Bursa Yildirim Spor 0:1 Adiyaman 1954 Spor Adiyaman 1954
Matchday 1 Sultanbeyli Bld Sultanbeyli Belediye Spor 0:1 Modafen Modafen
Matchday 11 Grêmio Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense 1:1 Sociedade Esportiva Palmeiras Palmeiras
Matchday 11 Coritiba FC Coritiba Foot Ball Club 1:0 Club de Regatas Vasco da Gama Vasco da Gama
Matchday 11 Botafogo Botafogo Rio de Janeiro 0:0 Santos FC Santos FC
Matchday 11 Sport Recife Sport Club do Recife 1:0 Fluminense Football Club Fluminense
Matchday 2 Newcastle Newcastle United 0:3 Brighton & Hove Albion Brighton
Matchday 2
Chelsea Chelsea FC 0:2 Liverpool FC Liverpool
Matchday 2
Leicester Leicester City 4:2 Burnley FC Burnley
Matchday 2 Levante Levante UD moved Atlético Madrid Atlético Madrid
Matchday 2
Sevilla FC Sevilla FC moved Elche CF Elche CF
Matchday 2 SD Huesca SD Huesca 0:2 Cádiz CF Cádiz CF
Matchday 2 Real Betis Real Betis Balompié 2:0 Real Valladolid CF Real Valladolid
Matchday 2 Granada CF Granada CF 2:1 Deportivo Alavés Alavés
Matchday 2 Real Sociedad Real Sociedad 0:0 Real Madrid Real Madrid
Matchday 1 Genoa Genoa CFC 4:1 FC Crotone Crotone
Matchday 1 Sassuolo US Sassuolo 1:1 Cagliari Calcio Cagliari Calcio
Matchday 1
Juventus Juventus FC 3:0 UC Sampdoria Sampdoria
Matchday 4 Montpellier Montpellier HSC 4:1 SCO Angers SCO Angers
Matchday 4 FC Metz FC Metz 2:1 Stade Reims Stade Reims
Matchday 4 R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 1:0 Dijon FCO Dijon
Matchday 4 Stade Brest 29 Stade Brest 29 3:2 FC Lorient FC Lorient
Matchday 4 FC Nantes FC Nantes 2:2 AS Saint-Étienne Saint-Étienne
Matchday 4 Marseille Olympique Marseille 1:1 LOSC Lille LOSC Lille
Matchday 2
TSV Hartberg TSV Hartberg 0:2 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
Matchday 2
Admira Wacker FC Admira Wacker Mödling 0:5 SKN St. Pölten SKN St. Pölten
Matchday 2
Austria Vienna Austria Vienna 2:1 SV Ried SV Ried
Matchday 8 Rubin Kazan Rubin Kazan 0:2 Spartak Moscow Spartak Moscow
Matchday 8 Loko Moscow Lokomotiv Moscow 1:0 PFK  Tambov Tambov
Matchday 3 Quick DH HV & CV Quick 1:3 SV Oss '20 SV Oss '20
Matchday 3 Unitas GVV Unitas 1:1 RKVV DEM RKVV DEM
Matchday 3 ADO '20 ADO '20 Heemskerk 0:0 EVV Echt EVV Echt
Matchday 3 USV Hercules USV Hercules 2:0 JOS Watergraafsmeer Watergraafsmeer
Matchday 3 Westlandia RKVV Westlandia 2:3 VV Dongen Dongen
Matchday 3 OFC Oostzaan OFC Oostzaan 1:1 HVV Hollandia Hollandia
Matchday 3 VV UNA VV UNA Veldhoven 2:2 VV Hoogland Hoogland
Matchday 3 Groene Ster RKSV Groene Ster 3:0 VV Gemert VV Gemert
Matchday 3 HSC '21 HSC '21 Haaksbergen 1:4 Blauw Geel '38 Blauw Geel '38
Matchday 4 FC Botosani FC Botosani 0:0 Academica Clinceni Ac. Clinceni
Matchday 4 UTA Arad UTA Arad 2:3 CSM Politehnica Iași CSM Poli Iași
Matchday 4 FCSB FCSB 3:0 ACS FC Arges ACS FC Arges
Matchday 2
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 1:1 Twente Enschede FC Twente FC
Matchday 2 Willem II Willem II Tilburg 4:0 Heracles Almelo Heracles Almelo
Matchday 2
Ajax Ajax Amsterdam 3:0 RKC Waalwijk RKC Waalwijk
Matchday 2
Kasimpasa Kasimpasa 2:0 Caykur Rizespor C. Rizespor
Matchday 2 Gaziantep FK Gaziantep FK 2:2 Fatih Karagümrük Karagümrük
Matchday 2
Basaksehir Istanbul Basaksehir FK 0:2 Galatasaray SK Galatasaray
Matchday 1
FC Basel FC Basel 1893 2:2 FC Vaduz FC Vaduz
Matchday 1
Lausanne-Sport FC Lausanne-Sport 2:1 Servette FC Servette FC
Matchday 1
FC St. Gallen FC St. Gallen 1879 1:0 FC Sion FC Sion
Matchday 3 VV De Zouaven VV De Zouaven 2:1 SJC Noordwijk SJC Noordwijk
Matchday 3 RKVV Velsen RKVV Velsen 1:1 Alphense Boys Alphense Boys
Matchday 3 SP Silvolde Sportclub Silvolde 5:2 SDO Bussum SDO Bussum
Matchday 3 Alcides MVV Alcides 2:3 TAC '90 TAC '90
Matchday 3 Purmersteijn VPV Purmersteijn 3:2 VV Hoogeveen VV Hoogeveen
Matchday 3 RKZVC RKZVC Zieuwent 1:5 HBS Craeyenhout HBS
Matchday 8 Aberdeen FC Aberdeen FC 0:3 Motherwell FC Motherwell FC
Matchday 3 UDI '19 UDI'19/CSU 1:2 SV Meerssen SV Meerssen
Matchday 3 VOC VOC Rotterdam 1:3 SV Orion Nijmegen SV Orion
Matchday 3 IFC Ambacht IFC Ambacht 5:1 RKSV Minor RKSV Minor
Matchday 3 TOGB TOGB Berkel 0:4 VV Baronie Baronie
Matchday 3 EHC Hoensbroek EHC Hoensbroek 2:1 RKSV Halsteren RKSV Halsteren
Matchday 3 RKSV Nuenen RKSV Nuenen 3:5 VV Moerse Boys VV Moerse Boys
Matchday 10 Avaí FC Avaí Futebol Clube (SC) 2:5 Sampaio Corrêa Futebol Clube (MA) Sampaio Corrêa
Matchday 3 Zorya Lugansk Zorya Lugansk 2:2 Shakhtar Donetsk Shakhtar D.
Matchday 3 Rukh Lviv Rukh Lviv 1:2 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
Matchday 2 PAS Lamia PAS Lamia 1964 1:2 OFI Crete OFI Crete
Matchday 2 Volos NPS Volos NPS 0:1 Aris Thessaloniki Aris Saloniki
Matchday 1 KVK Westhoek KVK Westhoek 0:2 AET KFC Sparta Petegem Sparta Petegem
Matchday 1 KSCT Menen KSCT Menen 2:2 SC Dikkelvenne Dikkelvenne
Matchday 1 Couvin-Mariemb. RES Couvin-Mariembourg-Fraire 5:0 Royal Excelsior Virton RE Virton
Matchday 1 Stockay RRC Stockay-Warfusée 2:1 RRC Hamoir RRC Hamoir
Matchday 6 Standard Liège Standard Liège 2:1 KV Kortrijk KV Kortrijk
Matchday 6 KRC Genk KRC Genk 3:1 KV Mechelen KV Mechelen
Matchday 6 Royal Antwerp Royal Antwerp FC 2:2 KAS Eupen KAS Eupen
Matchday 4 KSK Lierse Kem. KSK Lierse Kempenzonen 2:1 Club NXT Club NXT
Matchday 4 Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno 2:4 SK Sigma Olomouc Sigma Olomouc
Matchday 4 Slovan Liberec FC Slovan Liberec 1:1 MFK Karvina MFK Karvina
Matchday 4 Sparta Praha AC Sparta Praha 3:1 FC FASTAV Zlin FC Zlin
Matchday 2 FC Copenhagen FC Copenhagen 1:2 Bröndby IF Bröndby IF
Matchday 2 Odense BK Odense Boldklub 1:1 FC Nordsjaelland Nordsjaelland
Matchday 2 Randers FC Randers FC 1:1 Aarhus GF Aarhus GF
Matchday 2 Vejle BK Vejle Boldklub 4:1 SönderjyskE SönderjyskE
Matchday 8 Novi Pazar FK Novi Pazar 1:0 FK Indjija FK Indjija
Matchday 8 Rad FK Rad 1:0 FK Javor-Matis Ivanjica Javor-Matis
Matchday 8 Spartak FK Spartak Subotica 1:2 FK Proleter Novi Sad Proleter
Matchday 8 Zlatibor FK Zlatibor Cajetina 0:1 FK Partizan Belgrade Partizan
Matchday 8 Red Star Red Star Belgrade 6:0 FK Vozdovac Vozdovac
Matchday 5 HNK Rijeka HNK Rijeka moved HNK Hajduk Split Hajduk Split
Matchday 5 NK Varazdin NK Varazdin 0:1 NK Osijek NK Osijek
Matchday 15 SJK II SJK Seinäjoki II 1:1 Vaasan Palloseura VPS
Matchday 15 MYPA Myllykosken Pallo -47 1:1 FF Jaro FF Jaro
Matchday 15 Ekenäs IF Ekenäs IF 5:0 AC Kajaani AC Kajaani
Matchday 15 IF Gnistan IF Gnistan 3:1 Musan Salama MuSa
Matchday 15 AC Oulu AC Oulu 1:2 Kokkolan Pallo-Veikot Kokkolan PV
Matchday 12 Reipas Lahti FC Reipas Lahti 7:1 Kultsu FC Kultsu FC
Matchday 12 FC Viikingit FC Viikingit 0:4 FC Honka II FC Honka II
Matchday 12 JIPPO JIPPO Joensuu 1:0 SC Kufu-98 SC Kufu-98
Matchday 15 RoPS Rovaniemen Palloseura 0:2 Kuopion Palloseura KuPS
Matchday 4 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin 1:1 Cracovia Cracovia
Matchday 4 Lech Poznan Lech Poznan 1:0 Warta Poznan Warta Poznan
Matchday 6 FK Etar Etar Veliko Tarnovo 1:3 Lokomotiv Plovdiv Lok. Plovdiv
Matchday 6 CSKA Sofia CSKA Sofia 2:2 PFK Ludogorets Razgrad Ludogorets
Matchday 4 NK Domzale NK Domzale 3:1 NK Tabor Sezana Tabor Sezana
Matchday 4 NK Aluminij NK Aluminij Kidricevo 1:0 NK Olimpija Ljubljana NK Olimpija
Matchday 4 NS Mura NS Mura 1:0 ND Gorica ND Gorica
Matchday 4 Hamm Benfica FC RM Hamm Benfica 0:0 FC Progrès Niederkorn Pr. Niederkorn
Matchday 4 F91 Dudelange F91 Dudelange 2:0 CS Fola Esch CS Fola Esch
Group Stage Ypiranga Ypiranga Futebol Clube (RS) 2:0 Criciúma Esporte Clube Criciúma EC
Group Stage Brusque Brusque Futebol Clube (SC) 1:0 Tombense Futebol Clube (MG) Tombense
Group Stage Boa Esporte Boa Esporte Clube (MG) 1:2 Ituano Futebol Clube (SP) Ituano
Group Stage Remo Clube do Remo (PA) 0:0 Botafogo Futebol Clube (PB) Botafogo
Group Stage Ferroviário-CE Ferroviário Atlético Clube (CE) 0:2 Paysandu Sport Club Paysandu
Matchday 7 MSK Zilina MSK Zilina 2:2 Slovan Bratislava Slo. Bratislava
Matchday 7 FK Senica FK Senica 2:4 DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
Matchday 7 SV Kelbra SV Kelbra 2:3 FC Grün-Weiß Piesteritz GW Piesteritz
Matchday 7 FCE Wernigerode Einheit Wernigerode 4:3 SV Blau-Weiß Dölau Blau-Weiß Dölau
Matchday 7 SV Dessau 05 SV Dessau 05 3:0 SG Rot-Weiß Thalheim RW Thalheim
Matchday 7 Haldensleber SC Haldensleber SC 1:0 VfB 1906 Sangerhausen Sangerhausen
Matchday 3 Bad Langensalza FSV Preußen Bad Langensalza 3:3 SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar
Matchday 3 FSV 06 Ohratal FSV 06 Ohratal 2:3 BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera
Matchday 3 FC Schönberg 95 FC Schönberg 95 2:1 1.FC Neubrandenburg 04 Neubrandenburg
Matchday 3 Kühlungsborn FSV Kühlungsborn 1:0 FSV Einheit Ueckermünde E. Ueckermünde
Matchday 4 Sportfreunde 04 FFV Sportfreunde 1904 1:2 JSK Rodgau JSK Rodgau
Matchday 4 RW Darmstadt Rot-Weiß Darmstadt 2:3 SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW
Matchday 4 Ober-Roden Germania Ober-Roden 1:2 Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960
Matchday 4 RW Frankfurt SG Rot-Weiß Frankfurt 3:1 Germania Großkrotzenburg Großkrotzenburg
Matchday 4 Pars N-Isenburg SV Pars Neu-Isenburg 2:1 Eintracht Wald-Michelbach Wald-Michelbach
Matchday 4 Unter-Flockenb. SV Unter-Flockenbach 1:3 SpVgg Oberrad 05 SpVgg Oberrad 05
Matchday 4 SV der Bosnier SV der Bosnier Frankfurt 2:2 SpVgg Neu-Isenburg Neu-Isenburg
Matchday 4 SV Münster SV 1919 Münster 0:3 TS Ober-Roden TS Ober-Roden
Matchday 3 SC Herford SC Herford 4:4 SV Mesum SV Mesum
Matchday 3 TuS Hiltrup TuS Hiltrup 2:1 SpVgg Erkenschwick Erkenschwick
Matchday 3 W. Kinderhaus Westfalia Kinderhaus 2:0 TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen
Matchday 3 TuS Tengern TuS Tengern 5:1 VfB Fichte Bielefeld VfB Fichte
Matchday 3 Rödinghausen II SV Rödinghausen II 0:0 Grün-Weiß Nottuln GW Nottuln
Matchday 3 Neuenkirchen SuS Neuenkirchen 1:1 Delbrücker SC Delbrücker SC
Matchday 3 Bor. Emsdetten Borussia Emsdetten 0:1 Preußen Espelkamp Pr. Espelkamp
Matchday 3 VfL Theesen VfL Theesen 3:2 Lüner SV Lüner SV
Matchday 3 SG Unterrath SG Unterrath 2:0 SC Teutonia Kleinenbroich Kleinenbroich
Matchday 3 Rather SV Rather SV 2:0 Schwarz-Weiß 06 Düsseldorf Schwarz-Weiß 06
Matchday 3 Holzheimer SG Holzheimer SG 3:4 VfB Solingen VfB Solingen
Matchday 3 FSV Vohwinkel FSV Vohwinkel 0:4 ASV Süchteln ASV Süchteln
Matchday 3 1.FC Viersen 1.FC Viersen 2:2 SC Kapellen-Erft Kapellen-Erft
Matchday 3 MSV Düsseldorf MSV Düsseldorf 4:0 DJK/VfL Giesenkirchen Giesenkirchen
Matchday 4 FSV Thalau FSV Thalau 3:0 TSG Sandershausen Sandershausen
Matchday 4 SG Johannesberg SG Johannesberg 3:1 FSG Eintracht Gudensberg Gudensberg
Matchday 4 Lichtenauer FV Lichtenauer FV 5:2 SG Hombressen/​Udenhausen SG Hombressen
Matchday 4 CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel 2:1 OSC Vellmar OSC Vellmar
Matchday 4 SG Bad Soden SG Bad Soden 4:0 FC Körle FC Körle
Matchday 4 FSV Dörnberg FSV Dörnberg 1:0 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II Barockstadt II
Matchday 4 Türkgücü KS Türkgücü Kassel 2:5 SSV Sand SSV Sand
Matchday 4 Eichenzell FC Britannia Eichenzell 2:0 SV Adler Weidenhausen Adler Weidenh.
Matchday 3 MTV TB Lbg. MTV Treubund Lüneburg 0:2 FC Verden 04 FC Verden 04
Matchday 3 Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen 2:2 VfL Lüneburg VfL Lüneburg
Matchday 3 Ahlerstedt/Ott. SV Ahlerstedt/Ottendorf 9:0 VfL Breese/Langendorf VfL Breese/L.
Matchday 3 TSV Etelsen TSV Etelsen 1:1 VfL Westercelle VfL Westercelle
Matchday 3 VfL Güldens. VfL Güldenstern Stade 0:2 SV Drochtersen/Assel II Drocht./A. II
Matchday 3 Ottersberg TSV Ottersberg 2:1 VSV Hedendorf/Neukloster VSV Hedendorf
Matchday 3 TSV Elstorf TSV Elstorf 3:1 ASC Cranz-Estebrügge Cranz-Estebrüg.
Matchday 3 TuS Harsefeld TuS Harsefeld 2:0 SV Blau-Weiß Bornreihe BW Bornreihe
Matchday 3 Wildeshausen VfL Wildeshausen 1:1 Frisia Wilhelmshaven WSC Frisia
Matchday 3 TV Dinklage TV Dinklage 2:1 SV Falke Steinfeld Falke Steinfeld
Matchday 3 FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09 1:1 VfL Oythe VfL Oythe
Matchday 3 Holthausen/B. SV Holthausen/Biene 3:1 SV Union Lohne SV Union Lohne
Matchday 3 SC Melle 03 SC Melle 03 3:2 VfR Voxtrup VfR Voxtrup
Matchday 3 Bad Rothenfelde SV Bad Rothenfelde 1:1 Grün-Weiß Mühlen GW Mühlen
Matchday 2 VfB E. Glauchau VfB Empor Glauchau 3:0 SG Dresden-Striesen Dresd.-Stries.
Matchday 2 FV Dresden 06 FV Dresden 06 Laubegast 2:1 SV Germania Mittweida Germ. Mittweida
Matchday 3 Heeßeler SV Heeßeler SV 0:1 TSV Stelingen TSV Stelingen
Matchday 3 VfL Bückeburg VfL Bückeburg 2:1 SV Bavenstedt SV Bavenstedt
Matchday 3 STK Eilvese STK Eilvese 1:1 TuS Sulingen TuS Sulingen
Matchday 3 VfR Evesen VfR Evesen 2:4 TSV Pattensen TSV Pattensen
Matchday 3 SV Sonsbeck SV Sonsbeck 7:0 VfL Rhede VfL Rhede
Matchday 3 BW Dingden SV Blau-Weiß Dingden 4:1 SV Scherpenberg Scherpenberg
Matchday 3 SV Hö/Nie SV Hönnepel-Niedermörmter 2:5 VfR Fischeln VfR Fischeln
Matchday 3 SGE Bedburg-Hau SGE Bedburg-Hau 4:1 VSF Amern VSF Amern
Matchday 3 Meerbusch II TSV Meerbusch II 3:2 VfL Tönisberg VfL Tönisberg
Matchday 3 Fichte Lintfort TuS Fichte Lintfort 4:0 RSV Praest RSV Praest
Matchday 3 TSV Wachtendonk TSV Wachtendonk-Wankum 1:2 PSV Wesel-Lackhausen PSV Wesel
Matchday 3 ESC Rellinghsn. ESC Rellinghausen 06 3:0 Sportfreunde Hamborn 07 Hamborn 07
Matchday 3 VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen 3:3 SV Wermelskirchen SV Wermelskirchen
Matchday 3 FC Remscheid FC Remscheid 0:2 Blau-Gelb Überruhr BG Überruhr
Matchday 3 SV Genc Osman SV Genc Osman Duisburg 3:5 VfB Speldorf VfB Speldorf
Matchday 3 Duisburger SV Duisburger SV 1900 0:2 SV Burgaltendorf Burgaltendorf
Matchday 3 Mülheimer FC Mülheimer FC 97 2:2 DJK/Arminia Klosterhardt A. Klosterhardt
Matchday 3 TuS Hohenecken TuS 1904 Hohenecken 1:1 SG Meisenheim/Desloch/Jeckenbach SG Meisenheim
Matchday 3 Schifferstadt Phönix Schifferstadt 3:2 FC Bienwald Kandel Bienwald Kandel
Matchday 3 TuS Marienborn TuS Marienborn 1:2 TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam
Matchday 3 SG Rieschweiler SG Rieschweiler 1:5 FK Pirmasens II FK Pirmasens II
Matchday 3 SV Steinwenden SV Steinwenden 4:0 SV Morlautern SV Morlautern
Matchday 5 FC Waldkirch FC Waldkirch 2:1 FC 08 Villingen II FC 08 Villingen II
Matchday 5 DJK Donauesch. DJK Donaueschingen 2:4 SV Bühlertal SV Bühlertal
Matchday 4 SG Neitersen/A. SG Neitersen/Altenkirchen 0:3 Ahrweiler BC Ahrweiler BC
Matchday 4 TuS Mayen TuS Mayen 1:5 SG Eintracht Mendig-Bell SG Mendig
Matchday 4 TuS Kirchberg TuS Kirchberg 2:2 SG Hochwald/Zerf SG Hochwald
Matchday 4 TuS Herrensohr TuS Herrensohr 0:2 SV Rot-Weiß Hasborn RW Hasborn
Matchday 4 FV Bischmisheim FV Bischmisheim 5:0 FV Siersburg FV Siersburg
Matchday 4 VfL Primstal VfL Primstal 1:2 SC Halberg Brebach Halberg Brebach
First Round SG Erfurt SG An der Lache/Concordia Erfurt 0:4 Grün-Weiß Stadtroda GW Stadtroda
First Round BW Büßleben SV Blau-Weiß Büßleben 4:2 SV Steinach SV Steinach
First Round VfB Pößneck VfB Pößneck 1:2 AET FSV Eintracht Hildburghausen Hildburghausen
First Round SVG Wüstheut. SV Germania Wüstheuterode 3:0 SG SV Grün-Weiß Gospenroda SG Gospenroda
First Round Goldlauter FSV Goldlauter 0:1 FSV Waltershausen FSV Waltersh.
First Round SV Borsch SG SV Borsch 1925 6:0 SV Blau Weiß Greußen BW Greußen
First Round Kaltennordheim SG RSV Fortuna Kaltennordheim 2:0 FC Union Mühlhausen U. Mühlhausen
First Round SV Moßbach SV Moßbach 3:0 VfB Apolda VfB Apolda
Matchday 11 Toluca Deportivo Toluca 1:2 Santos Laguna Santos Laguna
Matchday 11 San Luis Atlético de San Luis 1:2 CF Monterrey Monterrey
Matchday 8 Montreal Impact Montreal Impact 1:4 Philadelphia Union Philadelphia
Matchday 9 CD América CD América de Cali 2:1 Atlético Bucaramanga A. Bucaramanga
Matchday 9 Junior FC Junior FC 2:1 Rionegro Águilas Rionegro Águila
Matchday 17 Vestri Vestri Ísafjördur 2:0 Leiknir Fáskrúdsfjordur Leiknir F.
Matchday 17 Magni ÍF Magni Grenivík 0:1 Leiknir Reykjavík Leiknir
Matchday 5 Tapatío CD Tapatío 3:0 Alebrijes de Oaxaca Oaxaca
Matchday 7 FK Krupa U19 FK Krupa na Vrbasu U19 1:1 FK Zeljeznicar Sarajevo U19 Zeljeznicar U19
Matchday 7 Zvijezda 09 U19 FK Zvijezda 09 U19 4:0 FK Zeljeznicar Banja Luka U19 Z.BL U19
Matchday 7 V. Mostar U19 FK Velez Mostar U19 1:0 NK Siroki Brijeg U19 S. Brijeg U19
Matchday 8 Sloboda Tuzla FK Sloboda Tuzla 2:3 FK Sarajevo FK Sarajevo
Matchday 24 FK Slutsk FK Slutsk 1:3 BATE Borisov BATE Borisov
Matchday 24 Slavia Slavia Mozyr 1:0 Shakhtjor Soligorsk Soligorsk
Matchday 7 TOSK Tesanj NK TOSK Tesanj 3:0 NK Bratstvo Gracanica Br. Gracanica
Matchday 7 Radnik Hadzici FK Radnik Hadzici 1:1 NK Vis Simm-Bau Kosova Simm-Bau
Matchday 28 Entag El Harby Entag El Harby 2:1 El Gouna FC El Gouna
Matchday 28 El Mokawloon El Mokawloon SC 1:1 Ittihad Alexandria El Ittihad
Matchday 24 Beni Mellal Raja de Beni Mellal 0:1 Ittihad Tanger Ittihad Tanger
Matchday 24 Khemis Zemamra Renaissance Zemamra 1:2 Wydad Casablanca Wydad AC
Matchday 8 NK Brda NK Brda 1:0 NK Dekani NK Dekani
Matchday 8 NK Nafta 1903 NK Nafta 1903 1:2 NK Brezice 1919 NK Brezice 1919
Matchday 13 Union II Philadelphia Union II 0:3 Hartford Athletic Hartford
Matchday 13 Charleston Charleston Battery 2:0 Miami FC Miami FC
Matchday 13 Timbers 2 Portland Timbers 2 2:5 Reno 1868 FC Reno FC
Matchday 13 Sacramento FC Sacramento Republic FC 3:3 Tacoma Defiance Tacoma Defiance
Matchday 20 Chungnam Asan Chungnam Asan 10:00 PM Suwon FC Suwon FC
Matchday 2 Stoke City Stoke City 0:2 Bristol City Bristol City
Group Stage Ahli Al-Ahli Jeddah called off Al-Wahda FC Abu Dhabi Al-Wahda FC
Group Stage Sh Khodrou Shahr Khodrou FC 0:0 Al-Hilal Riyadh Hilal
Group Stage Esteghlal FC Esteghlal FC 1:1 Al-Shorta SC Al-Shorta SC
Group Stage Shabab Dubai FC Shabab Al-Ahli Dubai 0:0 Pakhtakor Tashkent Pakhtakor
First Round Tiszaföldvár Tiszaföldvár VSE 0:5 MOL Fehérvár FC Fehérvár
First Round Mándok Mándok VSE 1:8 Mezőkövesd Zsóry FC Mezőkövesd
First Round FC Hatvan FC Hatvan 1:3 Paksi FC Paksi FC
First Round Csepel FC Csepel FC 0:3 Soroksár SC Soroksár
First Round Szegedi VSE Szegedi VSE 0:3 Szombathelyi Haladás Haladás
First Round Sényő FC Sényő FC 1:5 Vasas FC Vasas FC
First Round Dunafém-Maroshegy SE Dunafém-Maroshegy SE 0:5 FC Ajka FC Ajka
First Round Kerekegyházi SE Kerekegyházi SE 1:8 Gyirmót FC Győr Gyirmót FC
Matchday 13 Danubio FC Danubio FC 2:2 Club Atlético Boston River Boston River
Matchday 13 Progreso Club Atlético Progreso 3:0 Montevideo Wanderers Wanderers
Matchday 13 CA Cerro Club Atlético Cerro 1:0 CA Rentistas Rentistas
Matchday 13 Mvd City Torque Montevideo City Torque 1:0 Atletico River Plate Montevideo River Plate
Matchday 21 FCI Levadia FCI Levadia 2:1 Kalju FC Kalju FC
Matchday 27 Muangthong Utd. SCG Muangthong United moved Singha Chiangrai United Chiangrai Utd.
Matchday 27 Port FC Port FC moved Chonburi FC Chonburi FC
Matchday 6 Swat Cat Nakhonratchasima Mazda FC 0:4 Singha Chiangrai United Chiangrai Utd.
Matchday 6 PT Prachuap FC PT Prachuap FC 1:0 Chonburi FC Chonburi FC
Matchday 8 Melaka Utd. SA Melaka United SA 0:0 Petaling Jaya City FC PJ City FC
Matchday 8 FELDA United FELDA United FC 2:1 Pahang FA Pahang FA
Matchday 8 PDRM FA PDRM FA 0:2 Perak TBG Perak TBG
Matchday 12 Cork City Cork City FC moved Dundalk FC Dundalk FC
Matchday 2 Rochdale Rochdale AFC 0:0 Portsmouth FC Portsmouth
Matchday 1 Bayburt Idare Bayburt Özel Idare Spor moved Elazigspor Elazigspor
Matchday 1 Tarsus IY Tarsus Idman Yurdu 1:1 Van Spor FK Van Spor FK
Matchday 1 1922 Konya 1922 Konyaspor 0:1 Sakaryaspor Sakaryaspor
Matchday 1 Serik Belediye Serik Belediyespor 2:0 Pendikspor Pendikspor
Matchday 1 Karabükspor Kardemir Karabükspor 0:3 Mamak FK Mamak FK
Matchday 1 Etimesgut Bld Etimesgut Belediyespor 1:0 Bodrum Belediyesi Bodrumspor BB Bodrumspor
Matchday 1 Eyüpspor Eyüpspor 4:1 Pazarspor Pazarspor
Matchday 1 Turgutluspor Turgutluspor 1:0 Kirsehir Belediye Spor Kirsehir Bld
Matchday 1 Kirklarelispor Kirklarelispor 1:1 Sivas Belediye Spor Sivas Belediye
Matchday 1 Ankara Demir Ankara Demirspor 7:0 Sanliurfaspor Sanliurfaspor
Matchday 1 Nigde Anadolu Nigde Anadolu FK 1:1 Hacettepe Spor Hacettepe
Matchday 1 Corum FK Corum FK 1:3 Manisa FK Manisa FK
Matchday 1 Sancaktepe FK Sancaktepe FK 0:0 Hekimoglu Trabzon Hekimoglu
Matchday 1 Inegölspor Inegölspor 0:0 Zonguldak Kömürspor Z. Kömürspor
Matchday 1 Ergene Velimese Ergene Velimese Spor 1:3 Usak Spor AS Usak Spor AS
Matchday 1 Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor 1:0 Gümüshanespor Gümüshanespor
Matchday 1 Amed SK Amed SK 0:1 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor
Matchday 1 Kocaelispor Kocaelispor 0:0 Sariyer Sariyer
Matchday 2 Espanyol RCD Espanyol Barcelona 0:0 RCD Mallorca RCD Mallorca
Matchday 2 Albacete Albacete Balompié 0:2 SD Ponferradina Ponferradina
Matchday 2 FC Cartagena FC Cartagena 0:1 Sporting Gijón Sporting Gijón
Matchday 2 UD Las Palmas UD Las Palmas 3:3 CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
Matchday 7 Zvezda S-Pb Zvezda St. Petersburg 0:1 FK Olimp-Dolgoprudnyi Dolgoprudnyi
Matchday 7 Murom FK Murom 0:1 Torpedo Vladimir Torpedo Vlad.
Matchday 7 Zvezda Perm Zvezda Perm 2:2 Ural 2 Ekaterinburg Ural 2
Matchday 7 Tyumen FK Tyumen 1:0 FK Chelyabinsk Chelyabinsk
Matchday 7 Volna Kovernino Volna Kovernino 1:0 FK Orenburg 2 FK Orenburg 2
Matchday 7 Volga Uljanovsk Volga Uljanovsk 2:0 Nosta Novotroitsk Nosta
Matchday 7 Dinamo Barnaul Dinamo Barnaul 2:1 KamAZ Naberezhnye Chelny KamAZ
Matchday 7 Legion-Dinamo Legion-Dinamo Makhachkala 4:1 Inter Cherkessk I. Cherkessk
Matchday 7 Kuban Holding Kuban Holding Pavlovskaya 3:0 FK Makhachkala Makhachkala
Matchday 7 Druzhba Maikop Druzhba Maikop 1:1 Mashuk-KMV Pyatigorsk Mashuk-KMV
Matchday 7 FK Essentuki FK Essentuki 2:0 Dinamo Stavropol Stavropol
Matchday 7 Chernomorets N. Chernomorets Novorossijsk 0:2 Spartak Nalchik Spartak Nalchik
Matchday 7 Krasniy-SGAFKST Krasniy-SGAFKST Smolensk 1:1 Saturn Ramenskoe Saturn
Matchday 7 FK Ryazan FK Ryazan 1:2 Metallurg Lipetsk M. Lipetsk
Matchday 4 NEC Nijmegen NEC Nijmegen 0:1 Almere City FC Almere City
Matchday 1 Santa Clara CD Santa Clara 2:0 CS Marítimo Marítimo
Matchday 1 Moreirense Moreirense FC 2:0 SC Farense Farense
Matchday 1 Tondela CD Tondela 1:1 Rio Ave FC Rio Ave FC
Matchday 2 Istanbulspor Istanbulspor 2:1 Altay SK Altay SK
Matchday 2 Giresunspor Giresunspor 1:1 Menemen Spor Menemen Spor
Matchday 3 Krystal Kherson Krystal Kherson 0:1 FK Polissya Zhytomyr FK Polissya
Matchday 3 FK Obolon FK Obolon Kyiv 2:3 Chornomorets Odessa Chornomorets
Matchday 3 Metalist 1925 Metalist 1925 Kharkiv 1:0 Agrobiznes Volochysk Agrobiznes V.
Matchday 4 FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko 0:2 FK Ustí nad Labem Ustí nad Labem
Matchday 4 FK Varnsdorf FK Varnsdorf 1:1 FK Blansko Blansko
Matchday 3 Hobro IK Hobro IK 3:2 FC Fredericia FC Fredericia
Matchday 18 Rosenborg BK Rosenborg BK 2:1 FK Haugesund Haugesund
Matchday 18 Sandefjord Sandefjord Fotball 0:0 Strømsgodset IF Strømsgodset
Matchday 18 Viking FK Viking Stavanger 5:2 Aalesunds FK Aalesund
Matchday 18 SK Brann SK Brann 1:3 FK Bodø/Glimt Bodø/Glimt
Matchday 18 Start IK Start 1:2 Kristiansund BK Kristiansund BK
Matchday 18 Odds BK Odds BK 2:0 Stabæk Fotball Stabæk Fotball
Matchday 11 Bryne FK Bryne FK 4:2 Levanger FK Levanger FK
Matchday 11 Nardo FK Nardo FK 1:1 Asker Fotball Asker
Matchday 11 Alta IF Alta IF 3:1 Skeid Oslo Skeid
Matchday 11 Tromsdalen Tromsdalen UIL 2:1 Eidsvold Turn Fotball Eidsvold Turn
Matchday 11 IL Hödd IL Hödd 4:0 Valerenga Oslo II Valerenga II
Matchday 7 RKS Radomsko RKS Radomsko 0:4 Polonia Warsaw Pol. Warsaw
Matchday 7 Lechia Tomaszow Lechia Tomaszow Mazowiecki 1:0 Olimpia Zambrow O. Zambrow
Matchday 11 LKS Lagów LKS Lagów 3:2 Podhale Nowy Targ NKP Podhale
Matchday 11 Sokol Sieniawa Sokol Sieniawa 0:0 KS Wiazownica KS Wiazownica
Matchday 21 Östersund Östersunds FK 1:1 Djurgardens IF Djurgarden
Matchday 21 AIK AIK 3:0 Hammarby IF Hammarby
Matchday 21 Norrköping IFK Norrköping 1:1 Malmö FF Malmö FF
Matchday 21 IFK Göteborg IFK Göteborg 1:2 Kalmar FF Kalmar FF
Matchday 19 Akropolis Akropolis IF 1:1 Halmstads BK Halmstad
Matchday 19 Dalkurd Dalkurd FF 1:1 IK Brage Brage
Matchday 9 Kaysar Kaysar Kyzylorda 1:1 Ordabasy Shymkent Ordabasy
Matchday 5 Sutjeska Niksic FK Sutjeska Niksic 0:2 FK Zeta Golubovac Zeta Golubovac
Matchday 5 FK Podgorica FK Podgorica 1:0 FK Jezero FK Jezero
Matchday 5 OFK Titograd OFK Titograd 1:1 FK Iskra Danilovgrad Iskra D.
Matchday 5 FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi 4:1 Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja
Matchday 3 Hapoel Hadera Hapoel Hadera moved Hapoel Beer Sheva H. Beer Sheva
Matchday 3 Bnei Sakhnin Ihud Bnei Sakhnin moved Maccabi Haifa Maccabi Haifa
Matchday 1 Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor 2:1 Edirnespor Edirnespor
Matchday 1 M.Yesilyurt Bld Malatya Yesilyurt Belediyespor 1:1 Payasspor Payasspor
Matchday 1 Nevsehir Bld Nevsehir Belediye Spor 0:2 Fatsa Belediyespor Fatsa Belediye
Matchday 1 1877 Alemdag 1877 Alemdag Spor 1:1 Kemerspor 2003 Kemerspor 2003
Matchday 1 Arnavutköy Bld Arnavutköy Belediyesi Genclik Ve Spor 2:2 Belediye Derince Spor Bld Derince
Matchday 1 Kizilcabölük Kizilcabölükspor 0:1 Cankaya FK Cankaya FK
Matchday 1 Manisaspor Manisaspor 0:1 Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor
Matchday 1 Bucaspor 1928 Bucaspor 1928 3:1 Ofspor Ofspor
Matchday 1 Kahta 02 Spor Kahta 02 Spor 3:0 Agri 1970 Spor Agri 1970 Spor
Matchday 1 Mardin Fosfat Mardin Fosfat Spor 6:0 Tokatspor Tokatspor
Matchday 1 Yomra Spor Yomra Spor 1:1 Darica Genclerbirligi Darica GB
Matchday 1 Karaman Bld Karaman Belediyespor 1:1 Tekirdagspor Tekirdagspor
Matchday 1 Iskenderun FK Iskenderun FK 2:0 Halide Edip Adivarspor Adivar SK
Matchday 1 Tepecik Spor Büyükcekmece Tepecik Spor 1:1 Yozgatspor 1959 FK Yozgatspor 1959
Matchday 1 Fethiyespor Fethiyespor 2:1 Nazilli Belediyespor Nazilli Bld.
Matchday 1 Osmaniyespor FK Osmaniyespor FK moved Icel Idmanyurdu SK Icel Idmanyurdu
Matchday 1 Karakocan FK Elazig Karakocan FK 2:1 Arhavi Spor Arhavi Spor
Matchday 1 Erbaaspor Erbaaspor 1:2 Batman Petrolspor Batman Petrol
Matchday 1 Altindag Spor Altindag Spor 1:1 Sile Yildizspor Sile Yildizspor
Matchday 1 Erokspor Esenler Erokspor 0:1 Somaspor Somaspor
Matchday 1 Gölcükspor Gölcükspor 0:1 Carsambaspor Carsambaspor
Matchday 1 Yalovaspor Yalovaspor 2:6 Catalcaspor Catalcaspor
Matchday 1 Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor 1:2 Karsiyaka Karsiyaka
Matchday 4
Sonnenhof-Gr. SG Sonnenhof Großaspach 2:2 TSG Balingen TSG Balingen
Matchday 4
VfR Aalen VfR Aalen 1:2 FC Bayern Alzenau Bayern Alzenau
Matchday 3 FC St. Pauli II FC St. Pauli II 0:4 SC Weiche Flensburg 08 SC Weiche 08
Matchday 3 TSV Havelse TSV Havelse 1:1 VfB Oldenburg VfB Oldenburg
Matchday 3 SV Drochtersen SV Drochtersen/Assel 3:0 Heider SV Heider SV
Matchday 3 Holst. Kiel II Holstein Kiel II 0:3 Lüneburger SK Hansa LSK Hansa
Matchday 4
B. Dortmund II Borussia Dortmund II 1:1 Rot-Weiss Essen RW Essen
Matchday 10 Röthis SC Röthis 0:4 Schwarz-Weiß Bregenz Bregenz
Matchday 6 Luzern U21 FC Luzern U21 2:1 Zug 94 Zug 94
Matchday 6 FC Thalwil FC Thalwil 2:2 FC Kosova FC Kosova
Matchday 4 Achuapa Deportivo Achuapa 1:0 CSD Municipal CSD Municipal
Matchday 4 Xelajú CSD Xelajú MC 1:1 CD Malacateco Malacateco
Matchday 4 Sacachispas CSD Sacachispas 2:1 Deportivo Guastatoya Guastatoya
Matchday 7 AD San Carlos AD San Carlos 1:0 CS Cartaginés Cartaginés
Matchday 7 Limón FC Limón FC 1:0 ADR Jicaral ADR Jicaral
Matchday 24 1860 München II TSV 1860 München II 0:2 FC Ingolstadt 04 II Ingolstadt II
Matchday 4 TuS Koblenz TuS Koblenz 2:1 SG 2000 Mülheim-Kärlich Mülheim-Kärlich
Matchday 4 K'lautern II 1.FC Kaiserslautern II 4:1 TSV Emmelshausen TSV Emmelshsn.
Matchday 3 1.FC M'gladbach 1.FC Mönchengladbach 0:2 SF Niederwenigern Niederwenigern
Matchday 3 SW Essen Schwarz-Weiß Essen 2:1 FSV Duisburg FSV Duisburg
Matchday 3 FC Kray FC Kray 1:3 SF Baumberg SF Baumberg
Matchday 3 TSV Meerbusch TSV Meerbusch 1:1 1.FC Kleve 1.FC Kleve
Matchday 3 Sterkrade-Nord SpVgg Sterkrade-Nord 2:3 Cronenberger SC Cronenberger SC
Matchday 3 1.FC Bocholt 1.FC Bocholt 3:0 SC Velbert SC Velbert
Matchday 3 TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf 0:1 DJK Teutonia St. Tönis DJK St. Tönis
Matchday 3 1.FC Kaan-M. 1.FC Kaan-Marienborn 8:1 FC Eintracht Rheine Eintr. Rheine
Matchday 3 Westf. Rhynern SV Westfalia Rhynern 4:2 ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund
Matchday 3 SpVgg Vreden SpVgg Vreden 4:1 SC Paderborn 07 II SC Paderborn II
Matchday 3 TuS Ennepetal TuS Ennepetal 2:2 SV Schermbeck SV Schermbeck
Matchday 3 TSG Sprockhövel TSG Sprockhövel 3:2 Hammer SpVg Hammer SpVg
Matchday 3 Holzwickeder SC Holzwickeder SC 4:1 Sportfreunde Siegen Spfr. Siegen
Matchday 3 Meinerzhagen RSV Meinerzhagen 2:4 TuS Haltern TuS Haltern
Matchday 3 TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück 2:1 Victoria Clarholz Vict. Clarholz
Matchday 3 FC Gütersloh FC Gütersloh 1:0 SG Wattenscheid 09 Wattenscheid 09
Matchday 3 Finnentrop/Bam. SG Finnentrop/Bamenohl 0:1 Preußen Münster II Pr. Münster II
Matchday 3 SA Deutz 05 Sports association Deutz 05 1:1 Victoria Arnoldsweiler Arnoldsweiler
Matchday 5 TSG Neustrelitz TSG Neustrelitz 1:1 Blau-Weiß 90 Berlin BW Berlin
Matchday 5 SV Tasmania SV Tasmania Berlin 3:1 SFC Stern 1900 SFC Stern 1900
Matchday 5 Greifswalder FC Greifswalder FC 0:0 SV Victoria Seelow Victoria Seelow
Matchday 5 Lok Stendal 1.FC Lok Stendal 0:2 FC Hansa Rostock II H. Rostock II
Matchday 5 Torgelower FC Torgelower FC Greif 5:2 CFC Hertha 06 CFC Hertha 06