To use this site, please enable Javascript.

Matches Nov 23, 2020

matchday 8
SC Freiburg SC Freiburg 1:3 1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05
 
1. FC Köln 1. FC Köln 1:2 1.FC Union Berlin Union Berlin
 
Erzgebirge Aue FC Erzgebirge Aue 3:0 SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98
 
Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth 3:1 SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg
 
Würzb. Kickers Würzburger Kickers 2:1 Hannover 96 Hannover 96
 
Hamburger SV Hamburger SV 1:3 VfL Bochum VfL Bochum
matchday 11
VfB Lübeck VfB Lübeck 3:0 FC Bayern Munich II FC Bayern II
 
Unterhaching SpVgg Unterhaching 2:2 FC Viktoria Köln Viktoria Köln
 
FC Ingolstadt FC Ingolstadt 04 1:0 1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg
Angola U17 Angola U17 1:2 Sambia U17 Sambia U17
  S. Africa U17 South Africa U17 2:2 Malawi U17 Malawi U17
matchday 22 São Paulo São Paulo Futebol Clube 1:1 Club de Regatas Vasco da Gama Vasco da Gama
  Ceará SC Ceará Sporting Club 2:2 Clube Atlético Mineiro Atlético-MG
  Internacional Sport Club Internacional 1:2 Fluminense Football Club Fluminense
  Botafogo Botafogo de Futebol e Regatas 1:2 Fortaleza Esporte Clube Fortaleza
  Corinthians Sport Club Corinthians Paulista 0:0 Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio
matchday 9 Fulham Fulham FC 2:3 Everton FC Everton
  Sheff Utd Sheffield United 0:1 West Ham United West Ham
  Leeds Leeds United 0:0 Arsenal FC Arsenal
 
Liverpool Liverpool FC 3:0 Leicester City Leicester
matchday 10 SD Eibar SD Eibar 0:0 Getafe CF Getafe
  Cádiz CF Cádiz CF 0:1 Real Sociedad Real Sociedad
  Granada CF Granada CF 1:3 Real Valladolid CF Real Valladolid
  Alavés Deportivo Alavés 2:2 Valencia CF Valencia
matchday 8 Fiorentina ACF Fiorentina 0:1 Benevento Calcio Benevento
 
Inter Inter Milan 4:2 Torino FC Torino
 
AS Roma AS Roma 3:0 Parma Calcio 1913 Parma
  Sampdoria UC Sampdoria 1:2 Bologna FC 1909 Bologna
  Hellas Verona Hellas Verona 0:2 US Sassuolo Sassuolo
  Udinese Calcio Udinese Calcio 1:0 Genoa CFC Genoa
 
SSC Napoli SSC Napoli 1:3 AC Milan AC Milan
matchday 11 FC Nantes FC Nantes 1:1 FC Metz FC Metz
  Stade Reims Stade Reims 0:1 Nîmes Olympique Nîmes Olympique
  Montpellier Montpellier HSC 4:3 RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
  Dijon Dijon FCO 0:1 RC Lens Lens
  SCO Angers SCO Angers 0:1 Olympique Lyon Olympique Lyon
  LOSC Lille LOSC Lille 4:0 FC Lorient FC Lorient
matchday 8
Austria Vienna Austria Vienna 1:1 SKN St. Pölten SKN St. Pölten
 
WSG Tirol WSG Tirol 3:0 FC Admira Wacker Mödling Admira Wacker
 
SV Ried SV Ried 4:3 Rapid Vienna Rapid Vienna
matchday 15 CSKA Moscow CSKA Moscow 1:1 FC Sochi Sochi
  Rotor Volgograd Rotor Volgograd 0:0 Ural Yekaterinburg Ural
  Rubin Kazan Rubin Kazan 0:2 FK Rostov Rostov
matchday 10 UOR-5 U17 Master-Saturn Egorjevsk U17 2:5 Akademia Spartak Moscow Akademia FCSM
  Akad. Krasnodar Akademia FK Krasnodar 2:1 Akademia Rubin Kazan Akademia Rubin
matchday 12 ADO '20 ADO '20 Heemskerk postponed RKVV Westlandia Westlandia
  USV Hercules USV Hercules postponed GVV Unitas Unitas
  Quick DH HV & CV Quick postponed VV Dongen Dongen
  VV Gemert VV Gemert postponed RKVV DEM RKVV DEM
  Hoogland VV Hoogland postponed OFC Oostzaan OFC Oostzaan
  SV Oss '20 SV Oss '20 postponed JOS Watergraafsmeer Watergraafsmeer
  EVV Echt EVV Echt postponed VV UNA Veldhoven VV UNA
  Blauw Geel '38 Blauw Geel '38 postponed HVV Hollandia Hollandia
  HSC '21 HSC '21 Haaksbergen postponed RKSV Groene Ster Groene Ster
matchday 11 FC Hermannstadt FC Hermannstadt 0:1 Astra Giurgiu Astra Giurgiu
  CFR Cluj CFR Cluj 0:1 UTA Arad UTA Arad
matchday 8
Servette FC Servette FC 1:1 FC Lugano FC Lugano
 
FC Sion FC Sion 2:2 FC Zürich FC Zürich
 
FC St. Gallen FC St. Gallen 1879 2:2 FC Lausanne-Sport Lausanne-Sport
matchday 9
Ajax Ajax Amsterdam 5:0 Heracles Almelo Heracles Almelo
  Fortuna Sittard Fortuna Sittard 1:3 Feyenoord Rotterdam Feyenoord
  Sparta R. Sparta Rotterdam 6:0 ADO Den Haag ADO Den Haag
  Twente FC Twente Enschede FC 1:1 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
  RKC Waalwijk RKC Waalwijk 1:1 SC Heerenveen Heerenveen
  AZ Alkmaar AZ Alkmaar 1:0 FC Emmen FC Emmen
  Konyaspor Konyaspor 2:1 Kasimpasa Kasimpasa
  Göztepe Göztepe 3:1 MKE Ankaragücü Ankaragücü
 
Trabzonspor Trabzonspor 1:0 Büyüksehir Belediye Erzurumspor BB Erzurumspor
 
Antalyaspor Antalyaspor 0:2 Alanyaspor Alanyaspor
matchday 12 Be Quick 1887 Be Quick 1887 postponed SJC Noordwijk SJC Noordwijk
  VV Hoogeveen VV Hoogeveen postponed RKAVV Leidschendam RKAVV
  SP Silvolde Sportclub Silvolde postponed VV Emmen VV Emmen
  TAC '90 TAC '90 postponed Alphense Boys Alphense Boys
  Purmersteijn VPV Purmersteijn postponed MVV Alcides Alcides
  SDO Bussum SDO Bussum postponed HBS Craeyenhout HBS
  RKVV Velsen RKVV Velsen postponed RKZVC Zieuwent RKZVC
  LONGA '30 LONGA '30 postponed VV De Zouaven VV De Zouaven
matchday 15 Rangers Rangers FC 4:0 Aberdeen FC Aberdeen FC
matchday 10 FK Minaj FK Minaj 3:2 SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
  Desna Desna Chernigiv 0:1 PFK Lviv PFK Lviv
  Vorskla Vorskla Poltava 3:0 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
matchday 9 AEK Athens AEK Athens 4:1 AE Larisa AE Larisa
  Panetolikos Panetolikos GFS 0:1 Aris Thessaloniki Aris Saloniki
  PAOK Salonika PAOK Thessaloniki 2:1 PAS Giannina PAS Giannina
matchday 13 Beerschot V.A. Beerschot V.A. 2:1 RSC Anderlecht RSC Anderlecht
  Zulte Waregem SV Zulte Waregem 1:2 KV Mechelen KV Mechelen
  RSC Charleroi RSC Charleroi 0:1 KAA Gent KAA Gent
  KRC Genk KRC Genk 4:1 Royal Excel Mouscron Mouscron
matchday 11 Union SG Royale Union Saint Gilloise 2:1 RWD Molenbeek RWDM
  KVC Westerlo KVC Westerlo 1:1 RFC Seraing RFC Seraing
matchday 8 Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno 1:1 1.FK Pribram 1.FK Pribram
  FC Zlin FC FASTAV Zlin 1:0 FC Viktoria Plzen Viktoria Plzen
  Sparta Praha AC Sparta Praha 2:4 SK Dynamo Ceske Budejovice C. Budejovice
matchday 9 Odense BK Odense Boldklub 1:1 SönderjyskE SönderjyskE
  Aalborg BK Aalborg BK 1:1 FC Nordsjaelland Nordsjaelland
  Aarhus GF Aarhus GF 1:2 FC Midtjylland FC Midtjylland
  Vejle BK Vejle Boldklub 0:2 Bröndby IF Bröndby IF
matchday 15 Zlatibor FK Zlatibor Cajetina 1:0 OFK Backa Backa
  Vojvodina FK Vojvodina Novi Sad 0:2 Red Star Belgrade Red Star
matchday 10 Lech Poznan Lech Poznan 3:3 Rakow Czestochowa Rakow
  Cracovia Cracovia 0:1 Legia Warszawa Legia Warszawa
matchday 13 Lok. Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 1:1 CSKA 1948 CSKA 1948
matchday 12 NK Aluminij NK Aluminij Kidricevo 0:0 NK Tabor Sezana Tabor Sezana
  NK Domzale NK Domzale 0:1 NK Celje NK Celje
Group A Paysandu Paysandu Sport Club 3:0 Ferroviário Atlético Clube (CE) Ferroviário-CE
  Jacuipense-BA Esporte Clube Jacuipense (BA) 3:2 Treze Futebol Clube (PB) Treze FC
Group B Volta Redonda Volta Redonda Futebol Clube (RJ) 1:1 Esporte Clube São Bento (SP) São Bento (SP)
  EC São José Esporte Clube São José (RS) 0:0 Londrina Esporte Clube (PR) Londrina-PR
matchday 9 US Hostert US Hostert 2:1 F91 Dudelange F91 Dudelange
  Hesperange Swift Hesperange 2:2 CS Fola Esch CS Fola Esch
  Jeunesse Esch Jeunesse Esch 1:1 FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
  E. Ettelbrück FC Etzella Ettelbruck 2:1 FC RM Hamm Benfica Hamm Benfica
  Differdange 03 FC Differdange 03 2:1 Racing FC Union Luxembourg RFCU Luxembourg
  US Mondorf US Mondorf-Les-Bains 0:1 Union Titus Petange Titus Petange
  FC Rodange 91 FC Rodange 91 1:1 FC UNA Strassen FC UNA Strassen
  Vict. Rosport FC Victoria Rosport 1:0 FC Progrès Niederkorn Pr. Niederkorn
matchday 11 Fehérvár MOL Fehérvár FC 3:0 Diósgyőri VTK Diósgyőr
matchday 14 Slo. Bratislava Slovan Bratislava 2:1 ViOn Zlate Moravce-Vrable Zlate Moravce
matchday 10 TuS Hartenholm TuS Hartenholm 1:00 AM SV Grün-Weiß Siebenbäumen GW Siebenbäumen
  TSV Lägerdorf TSV Lägerdorf 2:00 AM Breitenfelder SV Breitenfelde
  Eichholzer SV Eichholzer SV 2:00 AM SV Eichede II SV Eichede II
  Collegia Jübek TuS Collegia Jübek 12:00 AM IF Stjernen Flensborg IF Stjernen
  Neustadt/Spree LSV Neustadt/Spree 2:00 AM FV Eintracht Niesky Eintr. Niesky
  SG Rabenstein SG Handwerk Rabenstein 2:00 AM FSV Neusalza-Spremberg FSV Neusalza-S.
matchday 14 FC Auggen FC Auggen 2:30 AM FC 08 Villingen II FC 08 Villingen II
  DJK Donauesch. DJK Donaueschingen 2:30 AM FC Waldkirch FC Waldkirch
  SF Elzach-Yach SF Elzach-Yach 2:30 AM SV Endingen SV Endingen
Group 5 Estudiantes Club Estudiantes de La Plata 0:1 Club Atlético Aldosivi Aldosivi
  San Lorenzo Club Atlético San Lorenzo de Almagro 2:0 Asociación Atlética Argentinos Juniors Argentinos Jrs.
Group 6 CA Patronato Club Atlético Patronato 0:0 Club de Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia
matchday 1 Quindío Deportes Quindío 1:0 CD Atlético Huila Atlético Huila
  Leones FC Leones FC 0:0 FCR Valledupar Valledupar
Group A Tiamo Hirakata Tiamo Hirakata 0:0 Tochigi City Tochigi City
  H. Tokachi SE Hokkaido Tokachi Sky Earth 0:3 FC Kariya FC Kariya
matchday 17 Zeljeznicar U17  FK Zeljeznicar Sarajevo U17 1:2 HSK Zrinjski Mostar U17 Zr. Mostar U17
matchday 15 FK Krupa FK Krupa na Vrbasu 1:1 FK Velez Mostar Velez Mostar
  FK Sarajevo FK Sarajevo 2:0 FK Olimpik Sarajevo FK Olimpik
  Siroki Brijeg NK Siroki Brijeg 5:0 FK Radnik Bijeljina Radnik Bijelj.
matchday 9 Metropolitanos Metropolitanos FC 0:3 Deportivo Táchira Táchira
  Monagas SC Monagas SC 1:0 Zamora FC Zamora
matchday 12 Atl. Venezuela Atlético Venezuela 2:0 Carabobo FC Carabobo FC
  Yaracuyanos Yaracuyanos Fútbol Club 0:1 Mineros de Guayana Mineros
matchday 29 Rukh Rukh Brest 1:2 Shakhtjor Soligorsk Soligorsk
  Smolevichi FK Smolevichi 0:3 Slavia Mozyr Slavia
  Torpedo Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino 2:0 Isloch Minskiy Rayon Isloch
  Gorodeya FK Gorodeya 1:4 Dynamo Brest Dynamo Brest
  Neman Grodno Neman Grodno 1:0 FK Slutsk FK Slutsk
  BATE Borisov BATE Borisov 5:0 Belshina Bobruisk Belshina
  FK Minsk FK Minsk 2:2 FK Vitebsk Vitebsk
  Energetik-BGU Energetik-BGU Minsk 2:3 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
matchday 16 FC Merani FC Merani Tbilisi 1:2 Chikhura Sachkhere Chikhura
Group H Jeonbuk Motors Jeonbuk Hyundai Motors 1:2 Shanghai SIPG SH SIPG
matchday 12 UN Käerjeng 97 UN Käerjeng 97 postponed  FC Alisontia Steinsel Steinsel
  US Rumelange US Rumelange postponed FC Jeunesse Canach Jeunesse Canach
  Marisca Mersch FC Marisca Mersch postponed FC Schifflange 95 Schifflange 95
  Junglinster FC Jeunesse Junglinster postponed FC Blo-Wäiss Medernach Medernach
  FC Atert Bissen FC Atert Bissen postponed SC Bettembourg SC Bettembourg
  US Esch Union Sportive Esch-Alzette postponed FC Mondercange Mondercange
  Berbourg FC Berdenia Berbourg postponed FC Mamer 32 FC Mamer 32
  Weiler FC Yellow Boys Weiler-La-Tour postponed Union Mertert-Wasserbillig Mertert-Wass.
matchday 7 Nacional Club Nacional Asunción 0:0 Guaireña FC Guaireña FC
  Luqueño Sportivo Luqueño 2:2 Olimpia Asunción Olimpia
matchday 5 Peñarol CA Peñarol 2:0 Club Atlético Boston River Boston River
  Mvd City Torque Montevideo City Torque 3:0 Club Atlético Cerro CA Cerro
matchday 17 Tabasalu U17 JK Tabasalu U17 2:3 Tallinn JK Legion U17 TJK Legion U17
matchday 28 Kalju FC Kalju FC 0:3 FC Flora Tallinn FC Flora
  FCI Levadia FCI Levadia 2:2 Paide Linnameeskond Paide
matchday 12 Muangthong Utd. SCG Muangthong United 1:1 Nakhonratchasima Mazda FC Swat Cat
  Sukhothai FC Sukhothai FC 0:3 Buriram United Buriram Utd.
matchday 14 Samut Sakhon FC Thai Union Samut Sakhon FC 1:3 Nakhonpathom United Nakhonpathom
  Uthai Thani FC Uthai Thani FC 0:1 Kasetsart FC Kasetsart FC
  Chiangmai Utd. Chiangmai United 0:1 Ayutthaya United Ayutthaya Utd.
  Sisaket FC Sisaket FC 0:1 Khon Kaen FC Khon Kaen FC
matchday 8 Ascoli Ascoli Calcio 1:1 Virtus Entella Virtus Entella
  Reggina Reggina 1914 1:2 AC Pisa 1909 AC Pisa
matchday 12 Pontedera US Città di Pontedera 0:1 Aurora Pro Patria Pro Patria
  Lecco Calcio Lecco 1912 3:2 US Pergolettese 1932 Pergolettese
  Lucchese Lucchese 1905 0:1 AS Giana Erminio Giana Erminio
  UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe 1:2 Como 1907 Como
  Pro Vercelli FC Pro Vercelli 1892 0:2 SSD Pro Sesto Pro Sesto
  Juventus U23 Juventus U23 3:2 US Pistoiese 1921 Pistoiese
  Carrarese Carrarese Calcio 1908 3:0 Olbia Calcio 1905 Olbia
  Triestina US Triestina 3:1 Fermana FC Fermana
  Modena Modena FC 2018 1:2 FC Südtirol Südtirol
  Matelica Matelica Calcio 2:2 Cesena FC Cesena
  Feralpisalò Feralpisalò 3:1 Calcio Padova Padova
  Ravenna Ravenna FC 1:1 US Sambenedettese Sambenedettese
  Virtus Verona Virtusvecomp Verona 1:1 Mantova FC Mantova FC
  Vis Pesaro Vis Pesaro dal 1898 3:2 Carpi FC 1909 Carpi
  Catania Calcio Catania 0:0 SS Turris Calcio Turris
  Foggia Calcio Foggia 1920 1:1 Virtus Francavilla Calcio V. Francavilla
  Monopoli SS Monopoli 1966 2:0 US Vibonese Vibonese
  Paganese Paganese Calcio 1926 1:1 AS Bisceglie 1913 Bisceglie
  Casertana Casertana FC 0:2 SSC Bari Bari
  Catanzaro US Catanzaro 2:1 Cavese 1919 Cavese
  Ternana Ternana Calcio 3:0 Teramo Calcio 1913 Teramo
matchday 20 CD Palestino CD Palestino 1:3 Deportes La Serena La Serena
  CD Everton CD Everton 1:1 Club Universidad de Chile U. de Chile
  CDUC CD Universidad Católica 5:3 Club de Deportes Antofagasta Antofagasta
matchday 13 CE Sabadell CE Sabadell 3:1 UD Las Palmas UD Las Palmas
  RCD Mallorca RCD Mallorca 0:0 Sporting Gijón Sporting Gijón
  CD Tenerife CD Tenerife 0:1 UD Logroñés UD Logroñés
  Ponferradina SD Ponferradina 2:1 Real Zaragoza Real Zaragoza
Third Round Felgueiras FC Felgueiras 1932 0:1 CD Tondela Tondela
  Fafe AD Fafe 5:1 Vilar de Perdizes Vilar Perdizes
  Anadia FC Anadia FC 2:1 CD Pinhalnovense Pinhalnovense
  Torreense SC União Torreense 2:0 FC Alverca Alverca
  Vilaverdense FC Vilaverdense FC 2:3 Clube Olímpico Montijo CO Montijo
  Limianos AD Limianos 1:2 Grupo Desportivo das Fontinhas GD Fontinhas
  Espinho SC Espinho 2:1 Gondomar SC Gondomar
  Merelinense Merelinense FC 0:1 Moreirense FC Moreirense
  Monção Desportivo Monção 1:2 Rio Ave FC Rio Ave FC
  Beira-Mar SC Beira-Mar 1:3 CD Santa Clara Santa Clara
  Oliveirense UD Oliveirense 0:4 FC Paços de Ferreira Paços Ferreira
  Vizela FC Vizela 0:1 AET Boavista FC Boavista
matchday 10 Tuzlaspor Tuzlaspor 0:6 Bandirmaspor Bandirmaspor
  Adana Demirspor Adana Demirspor 4:1 Eskisehirspor Eskisehirspor
matchday 8 Vlašim FC Sellier & Bellot Vlašim 1:0 FK Dukla Prag Dukla Prague
matchday 12 Fremad Amager BK Fremad Amager 0:1 HB Köge HB Köge
  Esbjerg fB Esbjerg fB 2:1 Skive IK Skive IK
matchday 25 Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 FF 1:2 Viking Stavanger Viking FK
  Odds BK Odds BK 1:2 IK Start Start
  Haugesund FK Haugesund 3:2 Sandefjord Fotball Sandefjord
  Kristiansund BK Kristiansund BK 1:0 Mjøndalen IF Mjøndalen
  Strømsgodset Strømsgodset IF 1:2 FK Bodø/Glimt Bodø/Glimt
matchday 28 Raufoss Raufoss IL 1:1 Tromsø IL Tromsø IL
matchday 7 Brattvag IL Brattvag IL 2:0 Skeid Oslo Skeid
matchday 16 Zarkovo OFK Zarkovo 1:0 FK Trayal Kruševac Trayal
  Dinamo Vranje FK Dinamo Vranje 1:0 FK Radnicki Sremska Mitrovica Radnicki Srem
  Kabel Novi Sad FK Kabel Novi Sad 2:2 GFK Jagodina Jagodina
matchday 14 NK Orijent 1919 HNK Orijent Rijeka 2:0 HNK Cibalia Vinkovci Cibalia
  NK Osijek II NK Osijek II 2:0 NK Solin NK Solin
matchday 13 Odra Opole Odra Opole 1:1 Gornik Leczna Gornik Leczna
  LKS Lodz LKS Lodz 4:4 Puszcza Niepolomice P. Niepolomice
  Sandecja Sandecja Nowy Sacz 1:1 Radomiak Radom Radomiak
matchday 18 Polonia Nysa Polonia Nysa 0:3 Lechia Zielona Góra Zielona Gora
matchday 21 LKS Lagów LKS Lagów 0:3 Wólczanka Wólka Pelkinska Wólczanka
matchday 28 AIK AIK 0:2 Örebro SK Örebro SK
  Elfsborg IF Elfsborg 2:1 Helsingborgs IF Helsingborg
  Kalmar FF Kalmar FF 0:3 Djurgardens IF Djurgarden
  Hammarby Hammarby IF 2:2 Malmö FF Malmö FF
  Östersund Östersunds FK 0:4 Varbergs BoIS Varbergs BoIS
  Västerås SK Västerås SK 0:3 Örgryte IS Örgryte
  Akropolis Akropolis IF 2:1 IK Brage Brage
matchday 17 Kom Podgorica Kom Podgorica 0:2 OSK Igalo OSK Igalo
  OFK Grbalj OFK Grbalj 1:0 FK Ibar FK Ibar
  FK Berane FK Berane 1:1 FK Drezga Podgorica FK Drezga
  Arsenal Tivat Arsenal Tivat 3:2 Jedinstvo Bijelo Polje Jedinstvo Bijelo Polje
  FK Bokelj FK Bokelj 0:0 FK Mornar Bar Mornar Bar
matchday 9 Man City U23 Manchester City U23 2:2 Chelsea FC U23 Chelsea U23
  Man Utd U23 Manchester United U23 4:2 Tottenham Hotspur U23 Tottenham U23
matchday 7 Hapoel Hadera Hapoel Hadera 0:1 Maccabi Tel Aviv M. Tel Aviv
  B. Jerusalem Beitar Jerusalem 1:1 Maccabi Netanya Maccabi Netanya
matchday 17 Dorog Dorogi FC 0:2 Vasas FC Vasas FC
  Soroksár Soroksár SC 2:2 FC Ajka FC Ajka
  Debreceni EAC Debreceni EAC 0:1 Szombathelyi Haladás Haladás
  Szentlőrinc SE Szentlőrinc SE 1:0 Budaörsi SC Budaörs
  Békéscsaba Békéscsaba 1912 Elöre SE 0:1 BFC Siófok BFC Siófok
  Kazincbarcika Kazincbarcikai SC 1:1 Szolnoki MÁV FC Szolnok
  Nyíregyháza Nyíregyháza Spartacus 0:2 Szeged-Csanád - GA Szeged
  Pécsi MFC Pécsi MFC 3:0 Kaposvári Rákóczi FC Kaposvár
  Csákvár Aqvital FC Csákvár 1:1 Debreceni VSC Debrecen
  ETO FC Győr ETO FC Győr 4:1 Gyirmót FC Győr Gyirmót FC
matchday 14 Garbarnia Garbarnia Krakow 0:0 Pogon Siedlce Pogon Siedlce
  Sl. Wroclaw II Slask Wroclaw II 0:0 Gornik Polkowice Gornik Polk.
  Blekitni Blekitni Stargard 2:3 Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
  Skra Czesto. Skra Czestochowa 4:0 Olimpia Grudziadz Olimpia Grudz.
  Bytovia Bytow Bytovia Bytow 1:0 Sokol Ostroda Sokol Ostroda
  Wigry Suwalki Wigry Suwalki 1:2 GKS Katowice GKS Katowice
  Motor Lublin Motor Lublin 3:0 Hutnik Krakow Hutnik Krakow
matchday 5 Celta Vigo B Celta Vigo B 2:0 Zamora CF Zamora CF
  Unionistas CF Unionistas CF 2:0 Coruxo FC Coruxo FC
  Pontevedra Pontevedra CF 2:0 Salamanca CF UDS Salamanca CF
  CD Guijuelo CD Guijuelo 0:0 Deportivo de La Coruña Dep. La Coruña
  SD Tarazona SD Tarazona 1:0 Haro Deportivo Haro Deportivo
  SD Logroñés SD Logroñés 0:0 CD Calahorra Calahorra
  CD Izarra CD Izarra 2:0 SD Ejea SD Ejea
matchday 6 Real Sociedad B Real Sociedad B 0:1 Real Unión Club Real Unión
  Depor. Alavés B Deportivo Alavés B 0:0 SD Amorebieta SD Amorebieta
  SD Leioa SD Leioa 1:1 Bilbao Athletic Bilbao Athletic
  Barakaldo CF Barakaldo CF 0:0 Arenas Club Arenas Club
  Hércules CF Hércules CF 2:0 Orihuela CF Orihuela CF
  UE Llagostera UE Llagostera 2:0 RCD Espanyol B RCD Espanyol B
  Valencia B Valencia Mestalla 0:4 UD Ibiza UD Ibiza
  Penya Deportiva Penya Deportiva Santa Eulalia 0:0 CF La Nucía CF La Nucía
  AE Prat AE Prat 0:1 CF Badalona CF Badalona
  CD Alcoyano CD Alcoyano 1:0 Atlético Levante UD Atl. Levante
  CE L’Hospitalet CE L’Hospitalet 2:0 FC Barcelona B FC Barcelona B
matchday 5 Sanluqueño Atlético Sanluqueño 2:1 Marbella FC Marbella FC
  Algeciras CF Algeciras CF 2:1 UD Tamaraceite UD Tamaraceite
  Las Palmas Atl. Las Palmas Atlético 2:1 San Fernando CD San Fernando CD
  Recr. Huelva Recreativo Huelva 2:0 Real Balompédica Linense R. B. Linense
  Lorca Deportiva CF Lorca Deportiva 1:1 Yeclano Deportivo Yeclano
  CD El Ejido CD El Ejido 2012 0:1 Recreativo Granada Recre Granada
  Atl. Baleares Atlético Baleares 0:1 UD San Sebastián de los Reyes UD Sanse
  CD Badajoz CD Badajoz 5:3 CP Villarrobledo CP Villarrobledo
  R. Majadahonda CF Rayo Majadahonda 2:1 UD Poblense UD Poblense
  Socuéllamos UD Socuéllamos 1:2 Mérida AD Mérida AD
  Las Rozas CF Las Rozas CF 2:1 Atlético Madrid B Atl. Madrid B
  Villarrubia CF Villarrubia CF 1:1 UD Melilla UD Melilla
  CD Don Benito CD Don Benito 0:0 CF Villanovense Villanovense
  Extremadura Extremadura UD 2:2 CF Talavera de la Reina CF Talavera
matchday 16 FC Sion U21 FC Sion U21 postponed Yverdon-Sport FC Yverdon-Sport
matchday 13 Rankweil Rot-Weiß Rankweil 2:00 AM SC Austria Lustenau II A. Lustenau II
matchday 14 Team Vaud U21 Team Vaud U21 postponed BSC Young Boys U21 BSC YB U21
  Olymp. Genève Olympique de Genève FC postponed Lancy FC Lancy FC
matchday 13 Holstebro BK Holstebro Boldklub 0:2 FC Sydvest 05 FC Sydvest
  Avarta Avarta 3:1 Skovshoved IF Skovshoved
  Slagelse Slagelse B&I 2:0 AB Taarnby AB Taarnby
matchday 14 Luzern U21 FC Luzern U21 postponed FC Bassecourt FC Bassecourt
  FC Langenthal FC Langenthal postponed Zug 94 Zug 94
  SR Delémont SR Delémont postponed FC Biel-Bienne FC Biel-Bienne
  FC Kosova FC Kosova postponed FC Gossau FC Gossau
matchday 13 Antigua GFC Antigua GFC 2:0 Deportivo Achuapa Achuapa
  Malacateco CD Malacateco 2:0 Deportivo Guastatoya Guastatoya
matchday 14 Herediano CS Herediano 2:3 Deportivo Saprissa Saprissa
matchday 17 FV Lörrach-Br. FV Lörrach-Brombach postponed Stuttgarter Kickers Stuttg. Kickers
matchday 16 SV Steinbach SV Steinbach postponed SV Rot-Weiss Walldorf RW Walldorf
  VfB Ginsheim VfB Ginsheim postponed 1.FC Erlensee 1.FC Erlensee
  FC Eddersheim FC Eddersheim postponed SV 1910 Neuhof SV 1910 Neuhof
  SV Zeilsheim SV Zeilsheim postponed KSV Baunatal KSV Baunatal
matchday 13 Mülheim-Kärlich SG 2000 Mülheim-Kärlich postponed Hassia Bingen Hassia Bingen
  Elversberg II SV 07 Elversberg II postponed TuS Mechtersheim Mechtersheim
  SV Gonsenheim SV Gonsenheim postponed 1.FC Kaiserslautern II K'lautern II
matchday 2 Siirt IÖI Siirt Il Özel Idaresi Spor 0:3 Karaköprü Belediye Spor Karaköprü Bld
matchday 7 68 Aksaray Bld 68 Aksaray Belediye Spor 1:2 Adiyaman 1954 Spor Adiyaman 1954
matchday 1 Arman Gohar Arman Gohar Sirjan 1:2 Pars Jonoubi Jam Pars Jam
  Rayka Babol Rayka Babol 1:1 Esteghlal Mollasani Est Mosallani
  Fajr Sepasi Fajr Sepasi Shiraz 1:1 Khosheh Talaei Saveh Khosheh Talaei
  Golreyhan FC Golreyhan Alborz FC 1:1 Mes Kerman Mes Kerman
  Havadar SC Havadar SC 1:0 Navad Urmia FC Navad Urmia FC
  Malavan Malavan of Bandar Anzali 0:1 Qashqai Shiraz Qashqai Shiraz
  Shahin Bushehr Shahin Bushehr FC 0:0 Shahrdari Astara Sh. Astara
  Kheybar FC Kheybar Khorramabad FC 3:0 Chooka Talesh FC Chooka Talesh
  Esteghlal Khz. Esteghlal Khuzestan 1:0 Baadraan Tehran Baadraan
First Round FC Monthey FC Monthey 2:30 AM Urania Genève Sport Urania Genève
  FC Saint-Prex FC Amical Saint-Prex 2:30 AM FC Renens FC Renens
  FC Aegeri FC Aegeri 2:30 AM FC Bubendorf FC Bubendorf
matchday 7 K'lautern U19 1.FC Kaiserslautern U19 postponed Eintracht Frankfurt U19 Frankfurt U19
matchday 8 D. Dresden U17 Dynamo Dresden U17 postponed FC Energie Cottbus U17 E. Cottbus U17
  FC Augsburg U17 FC Augsburg U17 postponed VfB Stuttgart U17 Stuttgart U17
  Nürnberg U17 1.FC Nürnberg U17 postponed Karlsruher SC U17 Karlsruhe U17
matchday 11 Nea Salamis Nea Salamina Famagusta 2:1 Omonia Nicosia Omonia Nikosia
  AEL Limassol AEL Limassol 1:0 Anorthosis Famagusta Anorthosis
  AEK Larnaca AEK Larnaca 1:2 Apollon Limassol Apol. Limassol
  FC Basel U17 FC Basel 1893 U17 postponed Team Südostschweiz U18 Südostschweiz
  Rappi/GC U17 FC Rapperswil-Jona/GC U17 postponed BSC Young Boys U17 BSC YB U17
matchday 15 Lech U19 Lech Poznan U19 1:1 Lechia Gdansk U19 Lechia U19
  Korona U19 Korona Kielce U19 2:1 UKS SMS Lodz U19 UKS SMS U19
  Lubin U19 Zaglebie Lubin U19 0:0 Pogon Szczecin U19 Pogon U19
matchday 9 CD Olmedo CD Olmedo 1:2 CD El Nacional CD El Nacional
  Dep. Cuenca Deportivo Cuenca 3:3 SD Aucas SD Aucas
  CS Emelec CS Emelec 3:2 Delfín SC Delfín SC
matchday 10 Zira FC Zira FC 3:1 Keshla FK Keshla
matchday 13 FC Prishtina FC Prishtina 4:2 KF Trepca 89 KF Trepca 89
  KF Ballkani KF Ballkani 4:2 FC Llapi FC Llapi
matchday 5 Europa FC Europa FC 3:0 Mons Calpe SC Mons Calpe
last 16 2nd leg Lori Vanadzor FC Lori Vanadzor 2:2 BKMA Yerevan BKMA Yerevan
matchday 13 FC Sevan FC Sevan 4:2 FC Pyunik Yerevan II Pyunik II
matchday 29 Gefle Gefle IF 2:2 IF Karlstad Fotboll IF Karlstad
  IFK Berga IFK Berga 1:4 IFK Luleå IFK Luleå
matchday 12 Rohrendorf FC Rohrendorf postponed SV Haitzendorf Haitzendorf
  Würmla SV Würmla postponed SVg Purgstall Purgstall
matchday 2 Elmina Sharks Elmina Sharks FC 1:1 Liberty Professionals FC Liberty Prof.
  Karela United Karela United FC 1:0 Inter Allies FC Inter Allies
  Berekum Chelsea Berekum Chelsea FC 1:1 Asante Kotoko SC Asante Kotoko
  King Faisal King Faisal FC 1:1 Aduana Stars FC Aduana Stars
  Dreams FC Dreams FC 2:1 Medeama SC Medeama
matchday 5 Fossano Fossano Calcio 0:4 ASD Città Di Varese Città Varese
matchday 6 Sestri Levante USD Sestri Levante 1919 2:1 SC Caronnese Caronnese
matchday 7 Vado FC Vado 0:2 Pont Donnaz Hone Arnad PDHA
matchday 5 Seregno USD 1913 Seregno Calcio 3:0 ASD Vis Nova Giussano Vis Nova
matchday 6 Crema AC Crema 1908 2:2 USD Breno USD Breno
  Tritium Tritium Calcio 1908 2:2 USD Caravaggio Caravaggio
matchday 8 Adriese 1906 US Adriese 1906 0:1 Cjarlins Muzane Cjarlins Muzane
  Montebelluna Calcio Montebelluna 1909 1:4 AC Belluno 1905 Belluno
  Cartigliano ASD Cartigliano 1:1 AC Campodarsego Campodarsego
  Mestre AC Mestre 3:2 AC Trento Trento
matchday 12 Akad. Pandev Akademija Pandev 3:2 Pelister Bitola Pelister Bitola
  Shkendija Shkendija Tetovo 1:1 FC Shkupi FC Shkupi
  Rabotnicki Rabotnicki Skopje 1:3 Makedonija Gjorce Petrov Makedonija
  Sileks Sileks Kratovo 0:1 Belasica Strumica Belasica
  Struga Struga Trim & Lum 1:0 Renova Dzepciste Renova
matchday 5 Trestina Sporting Club Trestina 2:1 CS Scandicci 1908 Scandicci
  Giulianova Real Giulianova SSD 0:2 Cynthialbalonga Calcio Albalonga
matchday 6 SN Notaresco San Nicolò Notaresco 5:0 FC Aprilia Racing Club Racing Aprilia
  Vastese ASD Vastese Calcio 1902 2:2 Olympia Agnonese Agnonese
  Nola SS Nola 1925 1:1 Monterosi FC Monterosi
  Cassino Cassino Calcio 1924 3:0 Muravera Calcio Muravera
  Lavello USD Lavello 0:0 Audace Cerignola Cerignola
  Nardò AC Nardò 2:0 Casarano Calcio Casarano
  Taranto Taranto FC 1927 1:0 Brindisi FC Brindisi
matchday 8 Balzan FC Balzan FC 0:0 Floriana FC Floriana
  Senglea Ath. Senglea Athletic FC 1:3 Mosta FC Mosta FC
  Marsaxlokk Marsaxlokk FC 0:1 Naxxar Lions FC Naxxar Lions FC
  Qrendi FC Qrendi FC 2:2 Pembroke Athleta FC Pembroke
matchday 6 Al-Duhail SC Al-Duhail SC 0:3 Al-Gharafa SC Al-Gharafa SC
  Al-Rayyan SC Al-Rayyan SC 2:0 Al-Kharaitiyat SC Al-Kharaitiyat
  Al-Arabi SC Al-Arabi SC 1:4 Al-Sadd SC Al-Sadd SC
matchday 19 Milsami Orhei FC Milsami Orhei 1:3 FC Petrocub Hîncești Petrocub
matchday 2 Paykan FC Paykan FC 1:0 Shahr Khodrou FC Shahr Khodrou
Quarter-Finals 1st leg Junior FC Junior FC 1:0 Deportes Tolima Deportes Tolima
  Deportivo Pasto Asociación Deportivo Pasto 1:0 Independiente Santa Fe Indep. Santa Fe
intermediate stage Tigres UANL Tigres UANL 2:1 Deportivo Toluca Toluca
  Monterrey CF Monterrey 4:6 on pens Puebla FC Puebla FC
Round of 16 Kansas Sporting Kansas City 6:3 on pens San Jose Earthquakes Quakes
  Minnesota Utd. Minnesota United FC 3:0 Colorado Rapids Colorado
  Timbers Portland Timbers 8:9 on pens FC Dallas FC Dallas
matchday 4 Cape Town City Cape Town City FC 4:2 Bloemfontein Celtic Bloem. Celtic
  Tshakhuma Tshakhuma Tsha Madzivhandila FC 1:0 Baroka FC Baroka FC
  Sundowns Mamelodi Sundowns FC 4:3 AmaZulu FC AmaZulu FC
matchday 1 FC Goa FC Goa 2:2 Bengaluru FC Bengaluru FC

Select date

Player birthdays

Coach birthdays

Transfers

  • Beckham
    Age: 23 Years  Egypt
    Position: Right-Back
    Market value: 400 k €
    Fee: 650 k €
    Wadi Degla FC
     
    El Ahly Cairo
  • Rafael Lima
    Age: 34 Years  Brazil
    Position: Centre-Back
    Market value: 550 k €
    Fee: free transfer
    Coritiba Foot Ball Club
     
    Paraná Clube
  • Hyuri
    Age: 29 Years  Brazil
    Position: Centre-Forward
    Market value: 550 k €
    Fee: free transfer
    Atlético Clube Goianiense
     
    Clube de Regatas Brasil (AL)
  • Ryan Colclough
    Age: 25 Years  England
    Position: Left Winger
    Market value: 200 k €
    Fee: free transfer
    Scunthorpe United
     
    Altrincham FC
  • Siyabonga Zulu
    Age: 27 Years  South Africa
    Position: Left-Back
    Market value: 150 k €
    Fee: free transfer
    Black Leopards FC
     
    Cape Town All Stars
  • Bruno Lopes
    Age: 34 Years  Brazil
    Position: Centre-Forward
    Market value: 100 k €
    Fee: free transfer
    Madura United FC
     
    Paraná Clube
  • Matías Contreras
    Age: 26 Years  Argentina
    Position: Centre-Back
    Market value: 100 k €
    Fee: free transfer
    Club Atlético Los Andes
     
    Club Atletico Güemes
  • Mahmoud Mansour
    Age: 32 Years  Egypt
    Position: Left-Back
    Market value: 100 k €
    Fee: free transfer
    Smouha SC
     
    Petrojet
  • Ron Gabay
    Age: 21 Years  Israel
    Position: Left-Back
    Market value: 100 k €
    Fee: free transfer
    Hapoel Azor
     
    Hapoel Marmorek
  • Francisco Leonardo
    Age: 24 Years  Argentina
    Position: Left Midfield
    Market value: 75 k €
    Fee: free transfer
    Circulo Deportivo Nicanor Otamendi
     
    Sansinena de Bahia Blanca
  • Bruno César
    Age: 34 Years  Brazil
    Position: Centre-Forward
    Market value: 75 k €
    Fee: free transfer
    Nova Mutum Esporte Clube (MT)
     
    Al-Hala
  • Amit Shapira
    Age: 22 Years  Israel
    Position: Mittelfeld
    Market value: 75 k €
    Fee: free transfer
    Hapoel Marmorek
     
    Maccabi Shaaraim
  • Lincoln
    Age: 28 Years  Brazil
    Position: Defensive Midfield
    Market value: 75 k €
    Fee: free transfer
    Tarxien Rainbows
     
    AD Recreativa Cultural Icasa (CE)
  • Mazharul Islam
    Age: 32 Years  Bangladesh
    Position: Goalkeeper
    Market value: 50 k €
    Fee: free transfer
    Mohammedan SC (Dhaka)
     
    Chittagong Abahani
  • Fabián Moyano
    Age: 34 Years  Argentina
    Position: Goalkeeper
    Market value: 50 k €
    Fee: free transfer
    CD Puerto Montt
     
    Club Sportivo Desamparados (SJ)
  • Zach Baleli
    Age: 24 Years  Israel
    Position: Left-Back
    Market value: 50 k €
    Fee: free transfer
    Bnei Yehuda Tel Aviv
     
    Hapoel Nof HaGalil
  • Khaled El Husseini
    Age: 28 Years  Egypt
    Position: Centre-Back
    Market value: 25 k €
    Fee: free transfer
    Cleopatra FC
     
    El Mokawloon SC
  • Taha Othman
    Age: 23 Years  Egypt
    Position: Attacking Midfield
    Market value: 25 k €
    Fee: free transfer
    Unknown
     
    Etisalat
  • Faisal Saaka
    Age: 18 Years  Ghana
    Position: Central Midfield
    Market value: 25 k €
    Fee: free transfer
    Tema City FC
     
    Unknown
  • Wai-Hei Leung
    Age: 25 Years  Hongkong
    Position: Mittelfeld
    Market value: 25 k €
    Fee: free transfer
    Eastern District
     
    Kowloon City District Recreation & Sport
  • Tal Ben Abu
    Age: 21 Years  Israel
    Position: Mittelfeld
    Market value: 25 k €
    Fee: free transfer
    Ironi Beit Dagan
     
    Hapoel Bnei Lod
  • Chik-Hin Ho
    Age: 22 Years  Hongkong
    Position: Centre-Back
    Market value: 25 k €
    Fee: free transfer
    Midland University
     
    Chelsea FC Soccer School (Hong Kong)
  • Muhammed Khamza
    Age: 27 Years  Israel
    Position: Goalkeeper
    Market value: 25 k €
    Fee: free transfer
    Hapoel Bnei Zalafa
     
    Hapoel Ironi Arraba
  • Erick Luis
    Age: 28 Years  Brazil
    Position: Centre-Forward
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Esporte Clube São Bento (SP)
     
    Al-Hidd Club
  • Asensio
    Age: 25 Years  Spain
    Position: Right Winger
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Lorca FC
     
    Huércal Overa CF
  • João Paulo
    Age: 25 Years  Brazil
    Position: Attacking Midfield
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Agremiação Sportiva Arapiraquense (AL)
     
    Vitória Futebol Clube (ES)
  • Ahmad Zabih
    Age: 23 Years  Israel
    Position: Mittelfeld
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Maccabi Tamra
     
    Hapoel Robi Shapira Haifa
  • Habib Jaber
    Age: 26 Years  Israel
    Position: Mittelfeld
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Hapoel Bnei Fureidis
     
    FC Daburiyya
  • Nyal Bell
    Age: 23 Years  England
    Position: Centre-Forward
    Market value: -
    Fee: loan transfer
    Stockport County
     
    FC Halifax Town
  • Eason Lam
    Age: 19 Years  Hongkong
    Position: Goalkeeper
    Market value: -
    Fee: free transfer
    All Black FC
     
    Wong Tai Sin
  • Alpha Keita
    Age: 26 Years  Guinea
    Position: Centre-Forward
    Market value: -
    Fee: free transfer
    All Black FC
     
    Wong Tai Sin
  • Hatim El Mouftahi
    Age: 20 Years  Morocco
    Position: Abwehr
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Difaâ El Jadida
     
    Rapide Oued Zem
  • Desley Tagania
    Age: 23 Years  Israel
    Position: Centre-Back
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Maccabi Ironi Ashdod
     
    Beitar Nordia Jerusalem
  • Daniel Tasao
    Age: 28 Years  Israel
    Position: Central Midfield
    Market value: -
    Fee: free transfer
    Maccabi Herzliya
     
    Beitar Nordia Jerusalem
  • Idan Hajaj
    Age: 30 Years  Israel
    Position: Mittelfeld
    Market value: -
    Fee: free transfer
    SC Tzeirei Tayibe
     
    Ironi Modiin
  • Vikas Saini
    Age: 24 Years  India
    Position: Abwehr
    Market value: -
    Fee: free transfer
    SC East Bengal
     
    Churchill Brothers SC
  • Islam Fouad
    Age: 29 Years  Egypt
    Position: Centre-Forward
    Market value: 150 k €
    Fee: 20 k €
    Tanta SC
     
    Ghazl Mahalla
  • Ndiviwe Mdabuka
    Age: 29 Years  South Africa
    Position: Defensive Midfield
    Market value: 300 k €
    Fee: ?
    Cape Umoya United FC
     
    Cape Town All Stars
  • Achraf El Idrissi
    Age: 25 Years  Morocco
    Position: Defensive Midfield
    Market value: 275 k €
    Fee: ?
    Chabab Atlas Khénifra
     
    Club Athletic Youssoufia Berrechid
  • Islam Mohareb
    Age: 28 Years  Egypt
    Position: Right Winger
    Market value: 250 k €
    Fee: loan transfer
    El Gouna FC
     
    Tala'ea El Gaish
  • Zouhair Ouchen
    Age: 31 Years  Morocco
    Position: Centre-Forward
    Market value: 200 k €
    Fee: ?
    Kawkab Marrakech
     
    Chabab Benguérir
  • Ahmed Samy
    Age: 28 Years  Egypt
    Position: Centre-Back
    Market value: 200 k €
    Fee: ?
    Masr El Makasa
     
    Pyramids FC
  • Toriq Losper
    Age: 28 Years  South Africa
    Position: Attacking Midfield
    Market value: 200 k €
    Fee: ?
    Without Club
     
    Cape Town All Stars
  • Jarrod Moroole
    Age: 29 Years  South Africa
    Position: Defensive Midfield
    Market value: 200 k €
    Fee: ?
    Stellenbosch FC
     
    Cape Town All Stars
  • Oualid Sail
    Age: 27 Years  Morocco
    Position: Abwehr
    Market value: 200 k €
    Fee: ?
    Widad Témara
     
    Olympique Khouribga
  • Mohamed Abdelmonem
    Age: 21 Years  Egypt
    Position: Centre-Back
    Market value: 100 k €
    Fee: loan transfer
    El Ahly Cairo U23
     
    Smouha SC
  • Trong Sang Truong
    Age: 27 Years  Vietnam
    Position: Centre-Back
    Market value: 100 k €
    Fee: ?
    HOANG ANH Gia Lai FC
     
    Hong Linh Ha Tinh FC
  • Kyle Peters
    Age: 27 Years  South Africa
    Position: Goalkeeper
    Market value: 75 k €
    Fee: ?
    Highlands Park FC
     
    Cape Town All Stars
  • Youssef Arbidi
    Age: 25 Years  Morocco
    Position: Left-Back
    Market value: 50 k €
    Fee: ?
    Olympique Safi
     
    Olympique Khouribga
  • Samora Motloung
    Age: 26 Years  South Africa
    Position: Goalkeeper
    Market value: 50 k €
    Fee: ?
    Cape Town City FC
     
    Cape Town All Stars