Zvezda Perm ( -2022)
Info
Game plan
Record Second League Division B Gruppe 4 (-2023) 20/21
Matches | Wins | Draws | Losses | ø pts | Goals | ø spectators | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Home record | 14 | 9 | 3 | 2 | 2.14 | 34:12 | 860 |
Away record | 14 | 8 | 1 | 5 | 1.79 | 20:17 | 182 |
Overall balance | 28 | 17 | 4 | 7 | 1.96 | 54:29 | 521 |
Russian Cup
Matchday | Date | Time | Venue | Ranking | Opponent | System of play | Attendance | Result | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Second Round | Wed Aug 19, 2020 | 3:00 PM | A | Tyumen | 3-4-3 | x | 1:2 | ||
Third Round | Wed Sep 2, 2020 | 3:00 PM | H | Chelyabinsk | 4-2-3-1 | 640 | 3:1 | ||
Group 8 | Wed Sep 16, 2020 | 4:00 PM | H | Sochi | 4-2-3-1 | 4.100 | 0:1 | ||
Group 8 | Wed Sep 30, 2020 | 4:00 PM | H | Orenburg | ? | 0:3 |
Second League Division B Gruppe 4 (-2023)
Matchday | Date | Time | Venue | Ranking | Opponent | System of play | Attendance | Result | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sun Aug 9, 2020 | 1:00 PM | A | (6.) | Lada Togliatti (13.) | 4-2-3-1 | x | 0:5 | |
2 | Sat Aug 15, 2020 | 2:00 PM | H | (2.) | Lada Dimitrovgrad (11.) | 4-2-3-1 | 500 | 3:2 | |
3 | Sun Aug 23, 2020 | 12:00 PM | A | (2.) | Dinamo Barnaul (1.) | 4-2-3-1 | x | 1:1 | |
4 | Wed Aug 26, 2020 | 2:00 PM | A | (3.) | Novosibirsk (4.) | 4-2-3-1 | x | 2:1 | |
5 | Sun Sep 6, 2020 | 2:00 PM | H | (5.) | KS 2 Samara (11.) | 4-1-4-1 | 800 | 3:1 | |
7 | Sun Sep 20, 2020 | 2:00 PM | H | (6.) | Ural 2 (8.) | 4-2-3-1 | 400 | 2:2 | |
8 | Sun Sep 27, 2020 | 12:00 PM | A | (6.) | Chelyabinsk (8.) | ? | 3:0 | ||
9 | Sat Oct 3, 2020 | 2:00 PM | A | (8.) | KamAZ (4.) | ? | 3:0 | ||
10 | Thu Oct 8, 2020 | 3:30 PM | H | (9.) | Zenit Izhevsk (11.) | 4-2-3-1 | 690 | 1:0 | |
11 | Tue Oct 13, 2020 | 3:30 PM | H | (8.) | Volga Uljanovsk (2.) | 4-2-3-1 | 300 | 1:1 | |
12 | Sun Oct 18, 2020 | 3:00 PM | A | (9.) | Volna Kovernino (5.) | 4-2-3-1 | x | 1:2 | |
13 | Sun Oct 25, 2020 | 1:00 PM | H | (8.) | Nosta (10.) | 4-2-3-1 | 602 | 6:0 | |
14 | Sat Oct 31, 2020 | 12:00 PM | A | (7.) | Orenburg-2 (14.) | 4-2-3-1 | 200 | 0:3 | |
15 | Thu Nov 5, 2020 | 1:00 PM | H | (6.) | Tyumen (1.) | 4-2-3-1 | x | 2:2 | |
16 | Tue Nov 10, 2020 | 11:00 AM | A | (7.) | Tyumen (1.) | 4-2-3-1 | x | 1:2 | |
17 | Sun Apr 4, 2021 | 2:00 PM | H | (6.) | Volna Kovernino (8.) | 4-2-3-1 | 1.500 | 2:1 | |
18 | Fri Apr 9, 2021 | 4:00 PM | A | (5.) | Volga Uljanovsk (4.) | 4-2-3-1 | 1.100 | 1:0 | |
19 | Wed May 26, 2021 | 4:00 PM | A | (6.) | Zenit Izhevsk (13.) | 4-2-3-1 | 500 | 0:1 | |
20 | Wed Apr 21, 2021 | 3:30 PM | H | (6.) | KamAZ (3.) | 4-2-3-1 | 1.500 | 0:1 | |
21 | Mon Apr 26, 2021 | 3:30 PM | H | (6.) | Chelyabinsk (5.) | 4-1-4-1 | 1.500 | 1:0 | |
22 | Fri Apr 30, 2021 | 11:00 AM | A | (5.) | Ural 2 (10.) | 4-1-4-1 | x | 1:3 | |
24 | Tue May 11, 2021 | 12:00 PM | A | (5.) | KS 2 Samara (15.) | 4-1-4-1 | 50 | 0:1 | |
25 | Wed May 19, 2021 | 3:30 PM | H | (5.) | Novosibirsk (4.) | 4-2-3-1 | 1.750 | 0:1 | |
26 | Sat May 22, 2021 | 3:00 PM | H | (6.) | Dinamo Barnaul (7.) | 4-1-4-1 | 950 | 3:0 | |
27 | Sun May 30, 2021 | 3:00 PM | H | (6.) | Orenburg-2 (14.) | 4-2-3-1 | 550 | 3:1 | |
28 | Fri Jun 4, 2021 | 3:00 PM | A | (6.) | Nosta (9.) | 4-2-3-1 | 250 | 0:1 | |
29 | Thu Jun 10, 2021 | 4:00 PM | A | (6.) | Lada Dimitrovgrad (11.) | 4-2-3-1 | 450 | 4:0 | |
30 | Tue Jun 15, 2021 | 3:30 PM | H | (6.) | Lada Togliatti (13.) | 4-2-3-1 | 1.000 | 7:0 |