Serie C - Girone B
Italy
League level:
Third Tier
- Number of teams: 20 teams
- Players: 545
- Foreigners: 76 Players 13.9%
- ø-Market value: €181k
- ø-Age: 25.1
Complete Serie C - Girone B schedule
This page displays all fixtures for the current season. All matchdays are displayed in chronological order.
1.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 9/4/222:30 PM | ||||||
(13.) Cesena | 1:2 | Carrarese (2.) | ||||
(6.) Fiorenzuola | 1:0 | Fermana (14.) | ||||
(1.) AS Gubbio | 2:0 | Montevarchi (18.) | ||||
(10.) Recanatese | 0:0 | Vis Pesaro (11.) | ||||
(3.) Reggiana | 2:1 | Lucchese (12.) | ||||
(7.) San Donato | 1:1 | Rimini (9.) | ||||
(4.) Virtus Entella | 1:0 | Torres (17.) | ||||
5:30 PM | ||||||
(19.) Imolese | 1:0 | Alessandria (15.) | ||||
(5.) Olbia | 1:0 | Pontedera (16.) | ||||
Mon 9/5/228:30 PM | ||||||
(8.) Ancona | 1:1 | Siena (20.) |
2.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 9/11/222:30 PM | ||||||
(18.) Alessandria | 1:3 | Virtus Entella (2.) | ||||
(16.) Montevarchi | 0:0 | Olbia (5.) | ||||
(1.) Carrarese | 3:1 | Recanatese (15.) | ||||
(14.) Fermana | 1:1 | AS Gubbio (3.) | ||||
(7.) Lucchese | 3:1 | Imolese (20.) | ||||
(12.) Pontedera | 2:2 | Ancona (11.) | ||||
(13.) Rimini | 0:1 | Cesena (8.) | ||||
(19.) Siena | 1:0 | Reggiana (9.) | ||||
(17.) Torres | 1:2 | San Donato (4.) | ||||
(6.) Vis Pesaro | 1:0 | Fiorenzuola (10.) |
3.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 9/14/226:00 PM | ||||||
(6.) Ancona | 2:0 | Fiorenzuola (12.) | ||||
(10.) Cesena | 1:1 | Torres (17.) | ||||
(2.) AS Gubbio | 2:0 | Alessandria (19.) | ||||
(20.) Imolese | 0:4 | Siena (16.) | ||||
(11.) Olbia | 0:1 | Vis Pesaro (3.) | ||||
(15.) Recanatese | 1:1 | Fermana (14.) | ||||
(4.) Reggiana | 4:0 | Montevarchi (18.) | ||||
(9.) San Donato | 1:2 | Carrarese (1.) | ||||
(5.) Virtus Entella | 0:2 | Rimini (8.) | ||||
9:00 PM | ||||||
(7.) Lucchese | 1:1 | Pontedera (13.) |
4.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 9/18/222:30 PM | ||||||
(8.) Ancona | 0:1 | AS Gubbio (2.) | ||||
(1.) Carrarese | 3:1 | Virtus Entella (6.) | ||||
(9.) Fermana | 2:0 | Cesena (13.) | ||||
(7.) Fiorenzuola | 1:0 | Lucchese (12.) | ||||
(15.) Pontedera | 1:1 | Vis Pesaro (4.) | ||||
(5.) Rimini | 3:0 | Olbia (14.) | ||||
(10.) San Donato | 0:0 | Recanatese (16.) | ||||
(11.) Siena | 1:0 | Montevarchi (18.) | ||||
(17.) Torres | 0:0 | Imolese (20.) | ||||
Mon 9/19/228:30 PM | ||||||
(19.) Alessandria | 0:2 | Reggiana (3.) |
5.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/24/222:30 PM | ||||||
(14.) Cesena | 1:1 | Pontedera (16.) | ||||
(17.) Recanatese | 0:2 | Torres (12.) | ||||
5:30 PM | ||||||
(18.) Alessandria | 2:1 | Carrarese (2.) | ||||
(19.) Montevarchi | 2:2 | Fermana (10.) | ||||
(3.) AS Gubbio | 0:0 | Virtus Entella (9.) | ||||
(20.) Imolese | 0:2 | Fiorenzuola (4.) | ||||
(8.) Lucchese | 2:1 | Rimini (7.) | ||||
(15.) Olbia | 0:0 | Siena (11.) | ||||
(1.) Reggiana | 2:0 | San Donato (13.) | ||||
(6.) Vis Pesaro | 0:3 | Ancona (5.) |
6.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/1/222:30 PM | ||||||
(13.) Torres | 2:2 | Vis Pesaro (7.) | ||||
5:30 PM | ||||||
(17.) Pontedera | 0:2 | Siena (8.) | ||||
Sun 10/2/222:30 PM | ||||||
(9.) Ancona | 1:2 | Montevarchi (16.) | ||||
(3.) Carrarese | 0:2 | AS Gubbio (1.) | ||||
(10.) Cesena | 2:0 | Recanatese (18.) | ||||
(12.) Fermana | 0:0 | Olbia (14.) | ||||
(2.) Fiorenzuola | 5:0 | Reggiana (4.) | ||||
(5.) Rimini | 3:0 | Alessandria (19.) | ||||
(15.) San Donato | 0:2 | Lucchese (6.) | ||||
(11.) Virtus Entella | 0:0 | Imolese (20.) |
7.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 10/9/222:30 PM | ||||||
(12.) Montevarchi | 2:1 | Carrarese (5.) | ||||
(14.) Fermana | 0:1 | Virtus Entella (8.) | ||||
(16.) Olbia | 1:2 | Fiorenzuola (1.) | ||||
(6.) Vis Pesaro | 1:0 | San Donato (17.) | ||||
5:30 PM | ||||||
(19.) Alessandria | 2:3 | Pontedera (15.) | ||||
(3.) AS Gubbio | 1:2 | Rimini (4.) | ||||
(20.) Imolese | 2:1 | Recanatese (18.) | ||||
(7.) Lucchese | 0:0 | Torres (13.) | ||||
(2.) Reggiana | 1:0 | Ancona (11.) | ||||
Mon 10/10/228:30 PM | ||||||
(9.) Siena | 0:0 | Cesena (10.) |
8.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 10/16/222:30 PM | ||||||
(10.) Ancona | 2:1 | Fermana (14.) | ||||
(4.) Carrarese | 1:0 | Pontedera (15.) | ||||
(7.) Cesena | 4:0 | Imolese (20.) | ||||
(1.) Fiorenzuola | 1:0 | Montevarchi (13.) | ||||
(5.) AS Gubbio | 1:2 | Reggiana (2.) | ||||
(19.) Recanatese | 0:0 | Lucchese (8.) | ||||
(3.) Rimini | 5:0 | Vis Pesaro (9.) | ||||
(18.) San Donato | 0:1 | Alessandria (17.) | ||||
(11.) Torres | 2:0 | Siena (12.) | ||||
(6.) Virtus Entella | 2:1 | Olbia (16.) |
9.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 10/19/222:30 PM | ||||||
(20.) Imolese | 2:1 | Carrarese (8.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(15.) Montevarchi | 1:2 | Virtus Entella (5.) | ||||
(1.) Fiorenzuola | 0:1 | AS Gubbio (4.) | ||||
(14.) Pontedera | 0:0 | Recanatese (19.) | ||||
(10.) Vis Pesaro | 0:1 | Lucchese (7.) | ||||
8:30 PM | ||||||
(12.) Siena | 0:0 | Rimini (3.) | ||||
9:00 PM | ||||||
(16.) Alessandria | 0:0 | Torres (11.) | ||||
(13.) Fermana | 1:1 | San Donato (17.) | ||||
(18.) Olbia | 2:4 | Ancona (9.) | ||||
(2.) Reggiana | 0:1 | Cesena (6.) |
10.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 10/23/222:30 PM | ||||||
(1.) AS Gubbio | 3:0 | Imolese (20.) | ||||
(15.) Recanatese | 2:1 | Siena (13.) | ||||
(2.) Virtus Entella | 3:2 | Ancona (9.) | ||||
(10.) Vis Pesaro | 0:0 | Alessandria (17.) | ||||
3:30 PM | ||||||
(11.) Torres | 1:1 | Olbia (18.) | ||||
5:30 PM | ||||||
(6.) Cesena | 2:1 | Fiorenzuola (5.) | ||||
(7.) Lucchese | 1:0 | Montevarchi (16.) | ||||
(4.) Rimini | 2:2 | Fermana (14.) | ||||
(19.) San Donato | 1:2 | Pontedera (12.) | ||||
Mon 10/24/228:30 PM | ||||||
(8.) Carrarese | 1:1 | Reggiana (3.) |
11.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/29/222:30 PM | ||||||
(16.) Alessandria | 0:1 | Recanatese (14.) | ||||
(17.) Montevarchi | 0:3 | Cesena (4.) | ||||
(7.) Fiorenzuola | 0:1 | Virtus Entella (2.) | ||||
(18.) Olbia | 1:3 | AS Gubbio (1.) | ||||
5:30 PM | ||||||
(9.) Ancona | 2:1 | Lucchese (8.) | ||||
(15.) Fermana | 1:2 | Imolese (19.) | ||||
(10.) Pontedera | 1:0 | Torres (13.) | ||||
(3.) Reggiana | 3:0 | Vis Pesaro (12.) | ||||
(6.) Rimini | 0:1 | Carrarese (5.) | ||||
(11.) Siena | 3:0 | San Donato (20.) |
12.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 11/5/222:30 PM | ||||||
(5.) Carrarese | 2:0 | Fermana (17.) | ||||
(1.) Cesena | 3:0 | AS Gubbio (3.) | ||||
(14.) Recanatese | 0:1 | Fiorenzuola (6.) | ||||
(12.) Torres | 2:1 | Montevarchi (18.) | ||||
5:30 PM | ||||||
(9.) Lucchese | 1:2 | Alessandria (15.) | ||||
(10.) Pontedera | 1:0 | Rimini (7.) | ||||
(19.) San Donato | 1:1 | Ancona (8.) | ||||
(13.) Vis Pesaro | 0:2 | Siena (11.) | ||||
9:00 PM | ||||||
(2.) Virtus Entella | 0:0 | Reggiana (4.) | ||||
Sun 11/6/222:30 PM | ||||||
(20.) Imolese | 0:1 | Olbia (16.) |
13.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 11/13/2212:00 PM | ||||||
(5.) AS Gubbio | 1:3 | Recanatese (13.) | ||||
2:30 PM | ||||||
(7.) Ancona | 1:0 | Imolese (20.) | ||||
(18.) Montevarchi | 0:0 | Vis Pesaro (14.) | ||||
(17.) Fermana | 0:0 | Alessandria (15.) | ||||
(3.) Fiorenzuola | 2:0 | Carrarese (6.) | ||||
(16.) Olbia | 2:2 | San Donato (19.) | ||||
(4.) Reggiana | 1:1 | Pontedera (10.) | ||||
(9.) Rimini | 1:1 | Torres (12.) | ||||
(11.) Siena | 0:1 | Lucchese (8.) | ||||
Mon 11/14/228:30 PM | ||||||
(2.) Virtus Entella | 0:0 | Cesena (1.) |
14.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 11/20/2212:00 PM | ||||||
(5.) Carrarese | 1:0 | Olbia (18.) | ||||
2:30 PM | ||||||
(16.) Alessandria | 0:1 | Siena (11.) | ||||
(4.) Cesena | 0:1 | Ancona (6.) | ||||
(10.) Pontedera | 1:0 | Fiorenzuola (7.) | ||||
(12.) Torres | 0:2 | Reggiana (1.) | ||||
5:30 PM | ||||||
(20.) Imolese | 0:2 | Montevarchi (15.) | ||||
(9.) Lucchese | 0:2 | AS Gubbio (2.) | ||||
(14.) Recanatese | 0:1 | Rimini (8.) | ||||
(19.) San Donato | 1:1 | Virtus Entella (3.) | ||||
(13.) Vis Pesaro | 1:1 | Fermana (17.) |
15.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 11/26/222:30 PM | ||||||
(6.) Ancona | 1:1 | Torres (12.) | ||||
(16.) Montevarchi | 1:1 | Recanatese (13.) | ||||
(7.) Fiorenzuola | 0:0 | Alessandria (17.) | ||||
(18.) Olbia | 0:1 | Cesena (4.) | ||||
5:30 PM | ||||||
(15.) Fermana | 1:0 | Lucchese (10.) | ||||
(2.) AS Gubbio | 1:0 | San Donato (19.) | ||||
(20.) Imolese | 1:2 | Pontedera (8.) | ||||
(1.) Reggiana | 2:0 | Rimini (9.) | ||||
(11.) Siena | 0:0 | Carrarese (5.) | ||||
(3.) Virtus Entella | 2:1 | Vis Pesaro (14.) |
16.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 11/29/221:00 PM | ||||||
(16.) Alessandria | 1:1 | Olbia (19.) | ||||
5:30 PM | ||||||
(3.) Carrarese | 2:0 | Ancona (9.) | ||||
(7.) Pontedera | 2:1 | Virtus Entella (4.) | ||||
(12.) Torres | 0:1 | Fiorenzuola (6.) | ||||
9:00 PM | ||||||
(10.) Lucchese | 1:0 | Cesena (5.) | ||||
(14.) Recanatese | 0:1 | Reggiana (1.) | ||||
(8.) Rimini | 3:1 | Imolese (20.) | ||||
(18.) San Donato | 3:1 | Montevarchi (17.) | ||||
(11.) Siena | 2:3 | Fermana (13.) | ||||
(15.) Vis Pesaro | 0:4 | AS Gubbio (2.) |
17.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 12/3/222:30 PM | ||||||
(8.) Ancona | 3:0 | Alessandria (16.) | ||||
(18.) Montevarchi | 1:2 | Pontedera (5.) | ||||
(7.) Carrarese | 0:1 | Torres (12.) | ||||
(4.) Fiorenzuola | 2:1 | Rimini (9.) | ||||
(2.) AS Gubbio | 2:0 | Siena (11.) | ||||
(20.) Imolese | 0:0 | Vis Pesaro (15.) | ||||
5:30 PM | ||||||
(3.) Cesena | 3:2 | San Donato (19.) | ||||
(13.) Fermana | 0:3 | Reggiana (1.) | ||||
(17.) Olbia | 1:1 | Recanatese (14.) | ||||
(6.) Virtus Entella | 1:1 | Lucchese (10.) |
18.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 12/10/222:30 PM | ||||||
(16.) Alessandria | 2:2 | Montevarchi (18.) | ||||
(1.) Reggiana | 0:0 | Olbia (17.) | ||||
(19.) San Donato | 0:0 | Imolese (20.) | ||||
(12.) Torres | 0:0 | AS Gubbio (2.) | ||||
(15.) Vis Pesaro | 1:2 | Cesena (3.) | ||||
5:30 PM | ||||||
(10.) Lucchese | 3:2 | Carrarese (7.) | ||||
(4.) Pontedera | 2:1 | Fermana (13.) | ||||
(8.) Rimini | 2:1 | Ancona (9.) | ||||
(11.) Siena | 1:1 | Fiorenzuola (6.) | ||||
Sun 12/11/225:30 PM | ||||||
(14.) Recanatese | 1:2 | Virtus Entella (5.) |
19.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 12/17/222:30 PM | ||||||
(7.) Carrarese | 3:0 | Vis Pesaro (16.) | ||||
(3.) Cesena | 3:1 | Alessandria (18.) | ||||
(6.) Fiorenzuola | 1:2 | San Donato (14.) | ||||
(2.) AS Gubbio | 1:0 | Pontedera (5.) | ||||
(20.) Imolese | 0:1 | Reggiana (1.) | ||||
(4.) Virtus Entella | 1:2 | Siena (11.) | ||||
5:30 PM | ||||||
(9.) Ancona | 4:0 | Recanatese (15.) | ||||
(19.) Montevarchi | 0:1 | Rimini (8.) | ||||
(13.) Fermana | 1:0 | Torres (12.) | ||||
(17.) Olbia | 1:1 | Lucchese (10.) |
20.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 12/23/222:30 PM | ||||||
(6.) Carrarese | 1:1 | Cesena (3.) | ||||
(17.) Montevarchi | 2:1 | AS Gubbio (2.) | ||||
(16.) Alessandria | 2:0 | Imolese (20.) | ||||
(18.) Vis Pesaro | 0:1 | Recanatese (15.) | ||||
(13.) Torres | 0:1 | Virtus Entella (5.) | ||||
5:30 PM | ||||||
(11.) Siena | 0:0 | Ancona (7.) | ||||
(12.) Fermana | 4:2 | Fiorenzuola (8.) | ||||
(4.) Pontedera | 5:4 | Olbia (19.) | ||||
(10.) Lucchese | 0:1 | Reggiana (1.) | ||||
(9.) Rimini | 1:2 | San Donato (14.) |
21.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 1/8/232:30 PM | ||||||
(4.) Virtus Entella | 4:2 | Alessandria (18.) | ||||
(17.) Olbia | 2:1 | Montevarchi (19.) | ||||
(2.) Cesena | 1:0 | Rimini (10.) | ||||
(15.) San Donato | 1:3 | Torres (13.) | ||||
(9.) Fiorenzuola | 0:3 | Vis Pesaro (16.) | ||||
5:30 PM | ||||||
(14.) Recanatese | 4:2 | Carrarese (7.) | ||||
(3.) AS Gubbio | 1:3 | Fermana (11.) | ||||
(20.) Imolese | 0:2 | Lucchese (8.) | ||||
(1.) Reggiana | 4:0 | Siena (12.) | ||||
Mon 1/9/238:30 PM | ||||||
(6.) Ancona | 3:0 | Pontedera (5.) |
22.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 1/14/232:30 PM | ||||||
(10.) Rimini | 1:4 | Virtus Entella (3.) | ||||
Sun 1/15/232:30 PM | ||||||
(9.) Fiorenzuola | 0:1 | Ancona (5.) | ||||
(13.) Torres | 0:1 | Cesena (2.) | ||||
(17.) Alessandria | 2:1 | AS Gubbio (4.) | ||||
(11.) Siena | 1:0 | Imolese (20.) | ||||
(6.) Pontedera | 0:0 | Lucchese (7.) | ||||
(16.) Vis Pesaro | 2:1 | Olbia (18.) | ||||
(12.) Fermana | 0:0 | Recanatese (14.) | ||||
(19.) Montevarchi | 1:2 | Reggiana (1.) | ||||
(8.) Carrarese | 1:3 | San Donato (15.) |
23.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 1/22/232:30 PM | ||||||
(1.) Reggiana | 3:2 | Alessandria (17.) | ||||
(18.) Olbia | 1:1 | Rimini (10.) | ||||
(14.) Recanatese | 1:1 | San Donato (15.) | ||||
(19.) Montevarchi | 1:2 | Siena (11.) | ||||
(20.) Imolese | 0:1 | Torres (13.) | ||||
5:30 PM | ||||||
(5.) AS Gubbio | 0:1 | Ancona (4.) | ||||
(3.) Virtus Entella | 4:0 | Carrarese (9.) | ||||
(2.) Cesena | 1:1 | Fermana (12.) | ||||
(8.) Lucchese | 0:1 | Fiorenzuola (7.) | ||||
Wed 2/15/236:00 PM | ||||||
(16.) Vis Pesaro | 1:1 | Pontedera (6.) |
24.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 1/28/232:30 PM | ||||||
(10.) Carrarese | 0:1 | Alessandria (15.) | ||||
(3.) Virtus Entella | 0:0 | AS Gubbio (5.) | ||||
(7.) Fiorenzuola | 1:2 | Imolese (20.) | ||||
(11.) Siena | 1:1 | Olbia (18.) | ||||
(13.) Torres | 1:1 | Recanatese (14.) | ||||
(17.) San Donato | 0:3 | Reggiana (1.) | ||||
5:30 PM | ||||||
(12.) Fermana | 1:1 | Montevarchi (19.) | ||||
(6.) Pontedera | 0:3 | Cesena (2.) | ||||
(9.) Rimini | 1:1 | Lucchese (8.) | ||||
(4.) Ancona | 1:1 | Vis Pesaro (16.) |
25.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 1/31/232:30 PM | ||||||
(19.) Montevarchi | 1:2 | Ancona (4.) | ||||
(20.) Imolese | 1:2 | Virtus Entella (3.) | ||||
6:30 PM | ||||||
(5.) AS Gubbio | 1:2 | Carrarese (8.) | ||||
(17.) Alessandria | 0:1 | Rimini (7.) | ||||
9:00 PM | ||||||
(15.) Recanatese | 0:3 | Cesena (2.) | ||||
(18.) Olbia | 2:4 | Fermana (12.) | ||||
(1.) Reggiana | 2:0 | Fiorenzuola (9.) | ||||
(11.) Siena | 1:1 | Pontedera (6.) | ||||
(10.) Lucchese | 0:0 | San Donato (16.) | ||||
(14.) Vis Pesaro | 2:1 | Torres (13.) |
26.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 2/4/232:30 PM | ||||||
(7.) Carrarese | 1:0 | Montevarchi (19.) | ||||
(3.) Virtus Entella | 2:0 | Fermana (12.) | ||||
(13.) Torres | 1:1 | Lucchese (8.) | ||||
(10.) Fiorenzuola | 0:1 | Olbia (18.) | ||||
(16.) San Donato | 1:1 | Vis Pesaro (14.) | ||||
5:30 PM | ||||||
(6.) Pontedera | 2:0 | Alessandria (17.) | ||||
(9.) Rimini | 0:1 | AS Gubbio (5.) | ||||
(15.) Recanatese | 0:0 | Imolese (20.) | ||||
(4.) Ancona | 2:1 | Reggiana (1.) | ||||
(2.) Cesena | 4:0 | Siena (11.) |
27.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 2/11/235:30 PM | ||||||
(18.) Olbia | 1:1 | Virtus Entella (3.) | ||||
Sun 2/12/232:30 PM | ||||||
(10.) Lucchese | 1:3 | Recanatese (14.) | ||||
(15.) Vis Pesaro | 0:0 | Rimini (8.) | ||||
(17.) Alessandria | 1:1 | San Donato (16.) | ||||
(11.) Fermana | 2:1 | Ancona (4.) | ||||
(7.) Pontedera | 0:1 | Carrarese (6.) | ||||
(20.) Imolese | 2:4 | Cesena (2.) | ||||
(19.) Montevarchi | 1:1 | Fiorenzuola (9.) | ||||
Mon 2/13/238:30 PM | ||||||
(1.) Reggiana | 3:1 | AS Gubbio (5.) | ||||
Wed 2/15/237:30 PM | ||||||
(12.) Siena | 2:2 | Torres (13.) |
28.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 2/19/232:30 PM | ||||||
(13.) Torres | 1:0 | Alessandria (18.) | ||||
(16.) San Donato | 1:1 | Fermana (11.) | ||||
(6.) AS Gubbio | 0:0 | Fiorenzuola (10.) | ||||
(9.) Rimini | 0:0 | Siena (12.) | ||||
5:30 PM | ||||||
(3.) Virtus Entella | 3:0 | Montevarchi (19.) | ||||
(5.) Carrarese | 2:1 | Imolese (20.) | ||||
(4.) Ancona | 1:1 | Olbia (17.) | ||||
(14.) Recanatese | 1:0 | Pontedera (7.) | ||||
(8.) Lucchese | 3:0 | Vis Pesaro (15.) | ||||
Mon 2/20/238:30 PM | ||||||
(2.) Cesena | 1:2 | Reggiana (1.) |
29.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 2/25/232:30 PM | ||||||
(11.) Siena | 1:1 | Recanatese (14.) | ||||
Sun 2/26/232:30 PM | ||||||
(1.) Reggiana | 0:0 | Carrarese (5.) | ||||
(10.) Fiorenzuola | 0:0 | Cesena (3.) | ||||
(20.) Imolese | 1:1 | AS Gubbio (6.) | ||||
(19.) Montevarchi | 0:0 | Lucchese (9.) | ||||
(12.) Fermana | 1:2 | Rimini (8.) | ||||
(7.) Pontedera | 2:4 | San Donato (16.) | ||||
(17.) Olbia | 3:1 | Torres (13.) | ||||
(4.) Ancona | 0:3 | Virtus Entella (2.) | ||||
(18.) Alessandria | 2:2 | Vis Pesaro (15.) |
30.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 3/4/232:30 PM | ||||||
(6.) AS Gubbio | 0:1 | Olbia (16.) | ||||
Sun 3/5/232:30 PM | ||||||
(14.) Recanatese | 1:2 | Alessandria (18.) | ||||
(8.) Lucchese | 1:1 | Ancona (4.) | ||||
(3.) Cesena | 2:2 | Montevarchi (19.) | ||||
(20.) Imolese | 0:0 | Fermana (12.) | ||||
(2.) Virtus Entella | 3:1 | Fiorenzuola (10.) | ||||
(13.) Torres | 0:1 | Pontedera (7.) | ||||
(17.) Vis Pesaro | 0:3 | Reggiana (1.) | ||||
(5.) Carrarese | 3:1 | Rimini (9.) | ||||
(15.) San Donato | 1:1 | Siena (11.) |
31.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 3/11/232:30 PM | ||||||
(6.) AS Gubbio | 1:1 | Cesena (3.) | ||||
(15.) Olbia | 1:2 | Imolese (20.) | ||||
(12.) Fiorenzuola | 0:1 | Recanatese (13.) | ||||
(19.) Montevarchi | 1:0 | Torres (14.) | ||||
5:30 PM | ||||||
(11.) Fermana | 0:0 | Carrarese (5.) | ||||
(18.) Alessandria | 0:1 | Lucchese (8.) | ||||
(9.) Rimini | 1:1 | Pontedera (7.) | ||||
(4.) Ancona | 3:0 | San Donato (16.) | ||||
(1.) Reggiana | 0:1 | Virtus Entella (2.) | ||||
(10.) Siena | 4:0 | Vis Pesaro (17.) |
32.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 3/14/232:30 PM | ||||||
(16.) San Donato | 0:2 | Olbia (14.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(17.) Alessandria | 1:1 | Fermana (11.) | ||||
(5.) Carrarese | 2:0 | Fiorenzuola (12.) | ||||
(7.) Pontedera | 0:0 | Reggiana (1.) | ||||
6:51 PM | ||||||
(20.) Imolese | 2:1 | Ancona (4.) | ||||
9:00 PM | ||||||
(18.) Vis Pesaro | 0:1 | Montevarchi (19.) | ||||
(13.) Recanatese | 0:2 | AS Gubbio (6.) | ||||
(15.) Torres | 0:0 | Rimini (9.) | ||||
(8.) Lucchese | 1:1 | Siena (10.) | ||||
(3.) Cesena | 4:0 | Virtus Entella (2.) |
33.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 3/18/232:30 PM | ||||||
(1.) Reggiana | 1:0 | Torres (15.) | ||||
5:30 PM | ||||||
(10.) Siena | 0:0 | Alessandria (17.) | ||||
(14.) Olbia | 1:1 | Carrarese (4.) | ||||
(19.) Montevarchi | 1:2 | Imolese (20.) | ||||
(6.) AS Gubbio | 2:0 | Lucchese (8.) | ||||
(13.) Fiorenzuola | 0:4 | Pontedera (7.) | ||||
(9.) Rimini | 1:2 | Recanatese (12.) | ||||
(2.) Virtus Entella | 4:1 | San Donato (18.) | ||||
(11.) Fermana | 0:1 | Vis Pesaro (16.) | ||||
Mon 3/20/238:30 PM | ||||||
(5.) Ancona | 0:1 | Cesena (3.) |
34.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 3/25/235:30 PM | ||||||
(9.) Rimini | 2:2 | Reggiana (1.) | ||||
Sun 3/26/232:30 PM | ||||||
(15.) Torres | 1:1 | Ancona (6.) | ||||
(10.) Recanatese | 3:1 | Montevarchi (19.) | ||||
(8.) Lucchese | 1:1 | Fermana (12.) | ||||
(17.) Alessandria | 1:1 | Fiorenzuola (13.) | ||||
(18.) San Donato | 1:2 | AS Gubbio (5.) | ||||
(7.) Pontedera | 2:0 | Imolese (20.) | ||||
(3.) Cesena | 1:0 | Olbia (14.) | ||||
(4.) Carrarese | 3:0 | Siena (11.) | ||||
(16.) Vis Pesaro | 0:2 | Virtus Entella (2.) |
35.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 4/1/232:30 PM | ||||||
(6.) Ancona | 3:3 | Carrarese (5.) | ||||
(13.) Fiorenzuola | 1:3 | Torres (15.) | ||||
5:30 PM | ||||||
(14.) Olbia | 4:0 | Alessandria (18.) | ||||
(3.) Cesena | 1:1 | Lucchese (8.) | ||||
(1.) Virtus Entella | 1:0 | Pontedera (7.) | ||||
(2.) Reggiana | 1:1 | Recanatese (11.) | ||||
(19.) Montevarchi | 1:3 | San Donato (16.) | ||||
(10.) Fermana | 3:1 | Siena (12.) | ||||
(4.) AS Gubbio | 3:0 | Vis Pesaro (17.) | ||||
6:30 PM | ||||||
(20.) Imolese | 1:1 | Rimini (9.) |
36.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Thu 4/6/232:30 PM | ||||||
(15.) Torres | 1:1 | Carrarese (5.) | ||||
8:30 PM | ||||||
(17.) Alessandria | 3:0 | Ancona (7.) | ||||
(6.) Pontedera | 2:0 | Montevarchi (19.) | ||||
(18.) San Donato | 1:6 | Cesena (3.) | ||||
(1.) Reggiana | 4:2 | Fermana (11.) | ||||
(9.) Rimini | 1:1 | Fiorenzuola (14.) | ||||
(10.) Siena | 2:2 | AS Gubbio (4.) | ||||
(16.) Vis Pesaro | 1:0 | Imolese (20.) | ||||
(12.) Recanatese | 2:3 | Olbia (13.) | ||||
(8.) Lucchese | 0:0 | Virtus Entella (2.) |
37.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 4/15/235:30 PM | ||||||
(20.) Montevarchi | 1:2 | Alessandria (16.) | ||||
(4.) Carrarese | 2:1 | Lucchese (8.) | ||||
(12.) Fermana | 0:4 | Pontedera (6.) | ||||
(3.) Virtus Entella | 1:1 | Recanatese (10.) | ||||
(13.) Olbia | 1:2 | Reggiana (1.) | ||||
(7.) Ancona | 3:0 | Rimini (9.) | ||||
(19.) Imolese | 3:1 | San Donato (18.) | ||||
(14.) Fiorenzuola | 1:1 | Siena (11.) | ||||
(5.) AS Gubbio | 2:2 | Torres (15.) | ||||
(2.) Cesena | 2:0 | Vis Pesaro (17.) |
38.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 4/23/232:30 PM | ||||||
(10.) Recanatese | 4:0 | Ancona (7.) | ||||
(9.) Rimini | 1:1 | Montevarchi (20.) | ||||
(16.) Vis Pesaro | 1:0 | Carrarese (4.) | ||||
(17.) Alessandria | 0:1 | Cesena (2.) | ||||
(13.) Torres | 1:1 | Fermana (11.) | ||||
(18.) San Donato | 1:0 | Fiorenzuola (15.) | ||||
(6.) Pontedera | 1:1 | AS Gubbio (5.) | ||||
(1.) Reggiana | 2:2 | Imolese (19.) | ||||
(8.) Lucchese | 2:0 | Olbia (14.) | ||||
(12.) Siena | 1:2 | Virtus Entella (3.) |