Oberliga Schleswig-Holstein
Germany
League level:
Fifth Tier
- Number of teams: 16 teams
- Players: 434
- Foreigners: 28 Players 6.5%
- ø-Market value: €0k
- ø-Age: 25.6
Complete Oberliga Schleswig-Holstein schedule
This page displays all fixtures for the current season. All matchdays are displayed in chronological order.
1.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 8/3/186:30 PM | ||||||
(1.) Strand 08 | 5:1 | Eutin 08 (14.) | ||||
Sat 8/4/182:00 PM | ||||||
(10.) TSB Flensburg | 2:3 | SV Frisia 03 (5.) | ||||
(16.) PSV Neumünster | 2:4 | TSV Kropp (3.) | ||||
(15.) Heider SV | 1:1 | SV Eichede (7.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(6.) TSV Bordesholm | 1:0 | VfR Neumünster (11.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(2.) SV Todesfelde | 4:2 | TSV Lägerdorf (12.) | ||||
Sun 8/5/183:00 PM | ||||||
(4.) SC Weiche 08 II | 2:0 | VfB Lübeck II (13.) |
2.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 8/7/187:00 PM | ||||||
(8.) TSV Kropp | 0:4 | TSB Flensburg (4.) | ||||
Wed 8/8/187:00 PM | ||||||
(5.) VfB Lübeck II | 3:0 | Türkspor Kiel (14.) | ||||
(16.) VfR Neumünster | 1:4 | Heider SV (9.) | ||||
(15.) TSV Lägerdorf | 2:4 | PSV Neumünster (12.) | ||||
(2.) SV Frisia 03 | 1:0 | SC Weiche 08 II (6.) | ||||
Tue 8/21/187:00 PM | ||||||
(11.) Eutin 08 | 1:1 | SV Todesfelde (3.) | ||||
Wed 8/29/186:15 PM | ||||||
(10.) SV Eichede | 2:4 | Strand 08 (1.) |
3.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 8/11/182:00 PM | ||||||
(8.) VfB Lübeck II | 2:3 | Heider SV (5.) | ||||
(13.) Eutin 08 | 1:1 | TSB Flensburg (6.) | ||||
(4.) TSV Kropp | 3:2 | SC Weiche 08 II (9.) | ||||
Sun 8/12/182:00 PM | ||||||
(16.) VfR Neumünster | 0:3 | SV Todesfelde (1.) | ||||
(14.) SV Eichede | 0:1 | PSV Neumünster (7.) | ||||
(12.) TSV Lägerdorf | 3:2 | SV Frisia 03 (3.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(11.) Türkspor Kiel | 3:2 | TSV Bordesholm (10.) |
4.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 8/17/186:30 PM | ||||||
(9.) SC Weiche 08 II | 0:0 | Türkspor Kiel (10.) | ||||
Sat 8/18/182:00 PM | ||||||
(4.) TSB Flensburg | 3:2 | TSV Lägerdorf (13.) | ||||
(12.) PSV Neumünster | 0:4 | Eutin 08 (7.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(11.) TSV Bordesholm | 0:2 | VfB Lübeck II (5.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(1.) Strand 08 | 6:0 | VfR Neumünster (16.) | ||||
(6.) TSV Kropp | 1:2 | SV Frisia 03 (2.) | ||||
Sun 8/19/182:00 PM | ||||||
(3.) SV Todesfelde | 1:1 | SV Eichede (14.) |
5.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 8/24/186:15 PM | ||||||
(7.) SC Weiche 08 II | 4:2 | TSV Bordesholm (12.) | ||||
(9.) Heider SV | 2:2 | Türkspor Kiel (11.) | ||||
Sat 8/25/182:00 PM | ||||||
(2.) TSB Flensburg | 3:2 | SV Eichede (14.) | ||||
(5.) TSV Kropp | 3:1 | TSV Lägerdorf (13.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(3.) Strand 08 | 2:4 | VfB Lübeck II (4.) | ||||
Sun 8/26/182:00 PM | ||||||
(16.) VfR Neumünster | 2:5 | PSV Neumünster (8.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(1.) SV Frisia 03 | 2:1 | Eutin 08 (10.) |
6.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 8/31/187:30 PM | ||||||
(3.) VfB Lübeck II | 4:0 | SV Todesfelde (7.) | ||||
Sat 9/1/182:00 PM | ||||||
(12.) Eutin 08 | 2:3 | TSV Kropp (4.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(9.) TSV Bordesholm | 1:0 | Heider SV (10.) | ||||
Sun 9/2/182:00 PM | ||||||
(16.) VfR Neumünster | 1:3 | TSB Flensburg (1.) | ||||
(11.) SV Eichede | 5:1 | SV Frisia 03 (5.) | ||||
(14.) TSV Lägerdorf | 1:7 | SC Weiche 08 II (6.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(13.) Türkspor Kiel | 2:3 | Strand 08 (2.) |
7.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/8/181:30 PM | ||||||
(7.) SC Weiche 08 II | 0:2 | Heider SV (8.) | ||||
2:00 PM | ||||||
(12.) PSV Neumünster | 2:3 | VfB Lübeck II (1.) | ||||
(5.) TSV Kropp | 3:3 | SV Eichede (11.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(3.) Strand 08 | 1:1 | TSV Bordesholm (10.) | ||||
Sun 9/9/182:00 PM | ||||||
(6.) SV Todesfelde | 5:1 | Türkspor Kiel (13.) | ||||
(14.) TSV Lägerdorf | 0:3 | Eutin 08 (9.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(2.) SV Frisia 03 | 3:0 | VfR Neumünster (16.) |
8.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/15/182:00 PM | ||||||
(2.) VfB Lübeck II | 1:1 | TSB Flensburg (4.) | ||||
(10.) Eutin 08 | 2:3 | SC Weiche 08 II (7.) | ||||
(9.) Heider SV | 2:4 | Strand 08 (1.) | ||||
(12.) TSV Bordesholm | 0:1 | SV Todesfelde (5.) | ||||
Sun 9/16/182:00 PM | ||||||
(15.) VfR Neumünster | 1:1 | TSV Kropp (6.) | ||||
(11.) SV Eichede | 0:0 | TSV Lägerdorf (14.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(13.) Türkspor Kiel | 0:5 | PSV Neumünster (8.) |
9.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/22/181:30 PM | ||||||
(7.) SC Weiche 08 II | 0:1 | Strand 08 (1.) | ||||
2:00 PM | ||||||
(5.) TSB Flensburg | 1:1 | Türkspor Kiel (13.) | ||||
(10.) PSV Neumünster | 0:2 | TSV Bordesholm (9.) | ||||
(12.) Eutin 08 | 2:5 | SV Eichede (8.) | ||||
Sun 9/23/182:00 PM | ||||||
(3.) SV Todesfelde | 1:0 | Heider SV (11.) | ||||
(14.) TSV Lägerdorf | 1:2 | VfR Neumünster (15.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(2.) SV Frisia 03 | 4:0 | VfB Lübeck II (4.) |
10.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/29/182:00 PM | ||||||
(2.) VfB Lübeck II | 3:1 | TSV Kropp (7.) | ||||
(8.) Heider SV | 5:0 | PSV Neumünster (12.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(10.) TSV Bordesholm | 1:5 | TSB Flensburg (3.) | ||||
(1.) Strand 08 | 2:1 | SV Todesfelde (5.) | ||||
Sun 9/30/182:00 PM | ||||||
(14.) VfR Neumünster | 2:2 | Eutin 08 (11.) | ||||
(9.) SV Eichede | 1:1 | SC Weiche 08 II (6.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(13.) Türkspor Kiel | 2:1 | SV Frisia 03 (4.) |
11.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/6/181:00 PM | ||||||
(6.) SC Weiche 08 II | 3:3 | SV Todesfelde (4.) | ||||
2:00 PM | ||||||
(12.) Eutin 08 | -:- | TSV Schilksee (16.) | ||||
(3.) TSB Flensburg | 3:3 | Heider SV (9.) | ||||
(13.) PSV Neumünster | 2:4 | Strand 08 (1.) | ||||
(7.) TSV Kropp | 1:2 | Türkspor Kiel (11.) | ||||
Sun 10/7/182:00 PM | ||||||
(10.) SV Eichede | 0:0 | VfR Neumünster (14.) | ||||
(15.) TSV Lägerdorf | 1:3 | VfB Lübeck II (2.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(5.) SV Frisia 03 | 0:3 | TSV Bordesholm (8.) |
12.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/13/182:00 PM | ||||||
(2.) VfB Lübeck II | 0:4 | Eutin 08 (12.) | ||||
(7.) Heider SV | 3:1 | SV Frisia 03 (5.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(6.) TSV Bordesholm | 2:0 | TSV Kropp (10.) | ||||
3:30 PM | ||||||
(1.) Strand 08 | 1:1 | TSB Flensburg (4.) | ||||
Sun 10/14/182:00 PM | ||||||
(14.) VfR Neumünster | 3:0 | SC Weiche 08 II (8.) | ||||
(3.) SV Todesfelde | 4:1 | PSV Neumünster (13.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(9.) Türkspor Kiel | 5:1 | TSV Lägerdorf (15.) |
13.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/20/181:30 PM | ||||||
(10.) SC Weiche 08 II | 0:5 | PSV Neumünster (13.) | ||||
2:00 PM | ||||||
(4.) TSB Flensburg | 3:3 | SV Todesfelde (2.) | ||||
(8.) Eutin 08 | 4:0 | Türkspor Kiel (11.) | ||||
(12.) TSV Kropp | 1:2 | Heider SV (5.) | ||||
Sun 10/21/182:00 PM | ||||||
(9.) SV Eichede | 3:1 | VfB Lübeck II (3.) | ||||
(15.) TSV Lägerdorf | 2:1 | TSV Bordesholm (7.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(6.) SV Frisia 03 | 0:3 | Strand 08 (1.) |
14.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/27/182:00 PM | ||||||
(3.) VfB Lübeck II | 3:2 | VfR Neumünster (14.) | ||||
(13.) PSV Neumünster | 0:0 | TSB Flensburg (4.) | ||||
(2.) SV Todesfelde | 3:1 | SV Frisia 03 (6.) | ||||
(5.) Heider SV | 3:0 | TSV Lägerdorf (15.) | ||||
(7.) TSV Bordesholm | 3:3 | Eutin 08 (8.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(1.) Strand 08 | 4:1 | TSV Kropp (12.) | ||||
Sun 10/28/183:00 PM | ||||||
(10.) Türkspor Kiel | 1:1 | SV Eichede (9.) |
15.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 11/3/181:30 PM | ||||||
(11.) SC Weiche 08 II | 3:3 | TSB Flensburg (5.) | ||||
2:00 PM | ||||||
(9.) Eutin 08 | 1:2 | Heider SV (4.) | ||||
(13.) TSV Kropp | 1:1 | SV Todesfelde (2.) | ||||
Sun 11/4/182:00 PM | ||||||
(14.) VfR Neumünster | 2:0 | Türkspor Kiel (12.) | ||||
(8.) SV Eichede | 1:1 | TSV Bordesholm (6.) | ||||
(15.) TSV Lägerdorf | 0:4 | Strand 08 (1.) | ||||
(7.) SV Frisia 03 | 2:3 | PSV Neumünster (10.) |
16.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 11/10/182:00 PM | ||||||
(15.) TSV Lägerdorf | 0:3 | TSB Flensburg (2.) | ||||
(11.) Eutin 08 | 1:3 | PSV Neumünster (9.) | ||||
(4.) VfB Lübeck II | 2:3 | TSV Bordesholm (6.) | ||||
Sun 11/11/182:00 PM | ||||||
(7.) SV Eichede | 3:1 | SV Todesfelde (3.) | ||||
(14.) VfR Neumünster | 0:1 | Strand 08 (1.) | ||||
(10.) SV Frisia 03 | 1:1 | TSV Kropp (12.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(13.) Türkspor Kiel | 3:6 | SC Weiche 08 II (8.) |
17.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 11/17/182:00 PM | ||||||
(3.) Heider SV | 3:2 | VfR Neumünster (14.) | ||||
(6.) PSV Neumünster | 2:0 | TSV Lägerdorf (15.) | ||||
(2.) TSB Flensburg | 4:0 | TSV Kropp (13.) | ||||
(10.) SC Weiche 08 II | 0:1 | SV Frisia 03 (7.) | ||||
(1.) Strand 08 | 1:0 | SV Eichede (9.) | ||||
Sun 11/18/182:00 PM | ||||||
(4.) SV Todesfelde | 2:2 | Eutin 08 (11.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(12.) Türkspor Kiel | 0:0 | VfB Lübeck II (5.) |
18.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 11/24/182:00 PM | ||||||
(10.) TSV Bordesholm | 1:4 | SC Weiche 08 II (8.) | ||||
(5.) VfB Lübeck II | 2:2 | Strand 08 (1.) | ||||
(11.) Eutin 08 | 6:1 | SV Frisia 03 (9.) | ||||
Sun 11/25/182:00 PM | ||||||
(6.) PSV Neumünster | 1:0 | VfR Neumünster (14.) | ||||
(7.) SV Eichede | 3:2 | TSB Flensburg (2.) | ||||
(15.) TSV Lägerdorf | 1:4 | TSV Kropp (13.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(12.) Türkspor Kiel | 3:1 | Heider SV (3.) |
19.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 12/1/181:30 PM | ||||||
(7.) SC Weiche 08 II | 3:0 | TSV Kropp (13.) | ||||
2:00 PM | ||||||
(3.) Heider SV | 5:2 | VfB Lübeck II (5.) | ||||
(2.) TSB Flensburg | 5:1 | Eutin 08 (12.) | ||||
(11.) TSV Bordesholm | 1:2 | Türkspor Kiel (10.) | ||||
Sun 12/2/182:00 PM | ||||||
(9.) SV Frisia 03 | 1:0 | TSV Lägerdorf (15.) | ||||
Sat 4/20/192:00 PM | ||||||
(8.) PSV Neumünster | 2:6 | SV Eichede (6.) | ||||
Tue 4/30/196:45 PM | ||||||
(4.) SV Todesfelde | 3:0 | VfR Neumünster (14.) |
20.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 3/2/192:00 PM | ||||||
(5.) VfB Lübeck II | 2:2 | SC Weiche 08 II (7.) | ||||
(13.) TSV Kropp | 2:2 | PSV Neumünster (8.) | ||||
(12.) Eutin 08 | 0:2 | Strand 08 (1.) | ||||
Sun 3/3/192:00 PM | ||||||
(15.) TSV Lägerdorf | 0:2 | SV Todesfelde (4.) | ||||
(6.) SV Eichede | 0:1 | Heider SV (3.) | ||||
(14.) VfR Neumünster | 1:1 | TSV Bordesholm (11.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(9.) SV Frisia 03 | 0:1 | TSB Flensburg (2.) |
21.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 3/9/191:30 PM | ||||||
(5.) SC Weiche 08 II | 4:2 | Eutin 08 (13.) | ||||
Sun 3/10/192:00 PM | ||||||
(15.) TSV Lägerdorf | 1:1 | SV Eichede (7.) | ||||
Wed 4/10/196:15 PM | ||||||
(3.) SV Todesfelde | 5:2 | TSV Bordesholm (12.) | ||||
Sat 4/20/192:00 PM | ||||||
(2.) TSB Flensburg | 8:2 | VfB Lübeck II (6.) | ||||
(11.) TSV Kropp | 4:1 | VfR Neumünster (14.) | ||||
(1.) Strand 08 | 2:0 | Heider SV (4.) | ||||
Wed 4/24/196:30 PM | ||||||
(8.) PSV Neumünster | 1:1 | Türkspor Kiel (10.) |
22.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 3/16/192:00 PM | ||||||
(6.) VfB Lübeck II | 2:2 | SV Frisia 03 (9.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(10.) TSV Bordesholm | 3:2 | PSV Neumünster (8.) | ||||
Sun 3/17/192:00 PM | ||||||
(7.) SV Eichede | 2:5 | Eutin 08 (12.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(11.) Türkspor Kiel | 3:5 | TSB Flensburg (2.) | ||||
Mon 4/22/192:00 PM | ||||||
(4.) Heider SV | 4:3 | SV Todesfelde (3.) | ||||
(1.) Strand 08 | 4:1 | SC Weiche 08 II (5.) | ||||
(14.) VfR Neumünster | 0:1 | TSV Lägerdorf (15.) |
23.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 3/23/191:30 PM | ||||||
(5.) SC Weiche 08 II | 2:0 | SV Eichede (7.) | ||||
2:00 PM | ||||||
(13.) TSV Kropp | 1:3 | VfB Lübeck II (6.) | ||||
(10.) Eutin 08 | 3:2 | VfR Neumünster (14.) | ||||
(8.) PSV Neumünster | 1:2 | Heider SV (3.) | ||||
(2.) TSB Flensburg | 4:1 | TSV Bordesholm (12.) | ||||
Sun 3/24/192:00 PM | ||||||
(4.) SV Todesfelde | 1:1 | Strand 08 (1.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(11.) SV Frisia 03 | 0:1 | Türkspor Kiel (9.) |
24.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 3/30/192:00 PM | ||||||
(3.) Heider SV | 1:4 | TSB Flensburg (2.) | ||||
(6.) VfB Lübeck II | 0:2 | TSV Lägerdorf (14.) | ||||
(1.) Strand 08 | 3:0 | PSV Neumünster (9.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(8.) TSV Bordesholm | 4:1 | SV Frisia 03 (13.) | ||||
Sun 3/31/192:00 PM | ||||||
(4.) SV Todesfelde | 1:1 | SC Weiche 08 II (5.) | ||||
(15.) VfR Neumünster | 1:3 | SV Eichede (7.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(10.) Türkspor Kiel | 1:2 | TSV Kropp (12.) |
25.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 4/6/191:30 PM | ||||||
(5.) SC Weiche 08 II | 2:1 | VfR Neumünster (15.) | ||||
2:00 PM | ||||||
(10.) Eutin 08 | 0:0 | VfB Lübeck II (6.) | ||||
(11.) PSV Neumünster | 0:3 | SV Todesfelde (4.) | ||||
(2.) TSB Flensburg | 1:2 | Strand 08 (1.) | ||||
(12.) TSV Kropp | 1:2 | TSV Bordesholm (7.) | ||||
Sun 4/7/192:00 PM | ||||||
(14.) TSV Lägerdorf | 0:1 | Türkspor Kiel (9.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(13.) SV Frisia 03 | 0:3 | Heider SV (3.) |
26.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 4/13/192:00 PM | ||||||
(11.) PSV Neumünster | 0:2 | SC Weiche 08 II (5.) | ||||
(7.) VfB Lübeck II | 2:2 | SV Eichede (8.) | ||||
(1.) Strand 08 | 4:0 | SV Frisia 03 (13.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(6.) TSV Bordesholm | 2:1 | TSV Lägerdorf (14.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(3.) Heider SV | 4:2 | TSV Kropp (12.) | ||||
Sun 4/14/192:00 PM | ||||||
(4.) SV Todesfelde | 2:2 | TSB Flensburg (2.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(9.) Türkspor Kiel | 1:1 | Eutin 08 (10.) |
27.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 4/27/192:00 PM | ||||||
(2.) TSB Flensburg | 2:0 | PSV Neumünster (11.) | ||||
(12.) TSV Kropp | 1:1 | Strand 08 (1.) | ||||
(10.) Eutin 08 | 4:2 | TSV Bordesholm (7.) | ||||
Sun 4/28/192:00 PM | ||||||
(15.) VfR Neumünster | 2:4 | VfB Lübeck II (6.) | ||||
(14.) TSV Lägerdorf | 2:5 | Heider SV (3.) | ||||
(9.) SV Eichede | 2:3 | Türkspor Kiel (8.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(13.) SV Frisia 03 | 0:3 | SV Todesfelde (4.) |
28.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 5/4/192:00 PM | ||||||
(3.) Heider SV | 1:1 | Eutin 08 (10.) | ||||
(11.) PSV Neumünster | 1:0 | SV Frisia 03 (13.) | ||||
(1.) Strand 08 | 5:0 | TSV Lägerdorf (15.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(8.) TSV Bordesholm | 0:1 | SV Eichede (7.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(2.) TSB Flensburg | 6:1 | SC Weiche 08 II (5.) | ||||
Sun 5/5/192:00 PM | ||||||
(4.) SV Todesfelde | 4:0 | TSV Kropp (12.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(9.) Türkspor Kiel | 2:3 | VfR Neumünster (14.) |
29.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 5/11/192:00 PM | ||||||
(6.) VfB Lübeck II | 1:1 | PSV Neumünster (11.) | ||||
(9.) Eutin 08 | 2:1 | TSV Lägerdorf (15.) | ||||
(7.) SV Eichede | 5:0 | TSV Kropp (12.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(8.) TSV Bordesholm | 1:0 | Strand 08 (1.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(4.) Heider SV | 0:1 | SC Weiche 08 II (5.) | ||||
Sun 5/12/192:00 PM | ||||||
(14.) VfR Neumünster | 3:1 | SV Frisia 03 (13.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(10.) Türkspor Kiel | 2:9 | SV Todesfelde (3.) |
30.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 5/18/192:00 PM | ||||||
(3.) SV Todesfelde | 0:2 | VfB Lübeck II (6.) | ||||
(2.) TSB Flensburg | 1:0 | VfR Neumünster (14.) | ||||
(13.) SV Frisia 03 | 0:3 | SV Eichede (7.) | ||||
(12.) TSV Kropp | 1:1 | Eutin 08 (9.) | ||||
(5.) SC Weiche 08 II | 1:1 | TSV Lägerdorf (15.) | ||||
(4.) Heider SV | 2:3 | TSV Bordesholm (8.) | ||||
(1.) Strand 08 | 1:1 | Türkspor Kiel (10.) |